Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1,5 évesem harap, csíp, mar,...

1,5 évesem harap, csíp, mar, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Kislány ráadásul! Nagyon okos, értelmes, de ezt a harapásos dolgot nem tudom mire vélni. Van, hogy azt gondoljuk örömében, van, hogy dühében, de nem tudok vele mit kezdeni. Jönnek a fogai, de nem foghatom arra. Mostmár néha idegeneket is bánt, ha közel hajolnak hozzá. Nektek csinál(t) ilyet? Hogy oldjátok meg?
2012. aug. 10. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Az enyém is :(

Nem foglalkozok vele, olyankor abbahagyja, persze fáj nagyon :(

Úgy gondolom korszaki probléma, ami elmúlik, ha nem kerítünk nagy feneket a dolognak.

2012. aug. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lehet, elítélnek, de rácsapok a szájára, persze nem nagyot, csak hogy tudja, nemm szabad ilyet. Lila foltok vannak rajtunk, mert ha harap, nem enged el, csak szorítja.
2012. aug. 10. 14:33
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
le leszek pontozva de én visszaadom, 10hósan bepróbálkozott és már akkor megtanulta hogy akinek adja, attól visszakapja.Rögtön elfelejtette ezt a mókát. 8hónappal később ismét előjött h harapott, hiába mondtam hogy fáj, csak kinevetett. 2 napig volt harapdálás, onnantól visszakapta, nem is csinálja, hiszen így már nem buli. Ha valakit hevességben játszásból megüt, rögtön rászólunk hogy nem szabad és kutya kötelessége megsimogatni a másikat ott ahol megütötte, ez oda jutott hogy mindenkit simogat és szeretget verekedés nélkül. Szintén másfél éves kislány.
2012. aug. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
utolso jol irta én is igy csinalom most két éves a láynom ujra ez korszaka van csip mar harap de eréjesen rászolok és abbahagyja és mondom ez fáj hagyd abba amjd utána puszit vagy simit kérek ami miatt ezt csinalta
2012. aug. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is az jött be, hogy ráütök a szájára, (persze nem nagyot) vagy visszaharapok. Hála Istennek már elfelejtette.
2012. aug. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én minél jobban rászólok, vagy ráütök, annál jobban csinálja. Ha azt mondom ez fáj, adjál puszit, vagy simizz meg, folytatja. Nagyon remélem idővel leszokik róla, mert néha nagyon kikészít.
2012. aug. 10. 14:40
 7/7 anonim válasza:
Nekem nincs gyerekem (szeretnék majd:), de szerintem adjatok neki sok-sok játékot és bármit, amit a szájába vehet, rágcsálja azt, legyen mindig valami a szájában! Remélem megoldódik..
2012. aug. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!