Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A fiam most 8 hónapos és a...

A fiam most 8 hónapos és a súlya csak 7,6 kg! Attól félek hogy ez egy kicsit kevés ebben a hónapban.200g hízott egy hónap alatt . Amúgy a férjem nagyon soványka tipus . Ez normális egy 8 hónapos fiúnál?

Figyelt kérdés

#8 hónapos #fiú baba #keveset hízott
2012. aug. 11. 14:55
 1/3 anonim válasza:
Az én lányom is 8honapos és 7,8kg.Rendessen eszik mellé még szopik is.Ilyenkor ez normalis,mert már tobbet izegnek mozogna.
2012. aug. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A 200g bőven elég. Milyen hosszú ehhez a súlyhoz?
2012. aug. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én fiam 8,5 hónaposan 7800 g. Hát nem egy hurkagyurka az biztos :) Ez van, amíg egészséges én ezen nem parázom. Na jó, néha egy kicsit megáll bennem az ütő, amikor állandóan csak azt hallom, hogy a fél éves gyerekek is 8,5-9 kilósak, de tömni akkor sem tudom. (És nem is akarom igazából.)

Egyébként a fiam 5 és 6 hónapos kora közt 60 g-ot hízott... huh. Na, az kevés volt.

2012. szept. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!