Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma nektek is nyűgösebb a babátok?

Timszy25 kérdése:

Ma nektek is nyűgösebb a babátok?

Figyelt kérdés
2 hónapos s kisfiam alapból nagyon jó baba de ma a hidegfront miatt olyan nyűgös volt egész nap.Alig aludt és ha fent volt is sokat sírt.Semmi nem volt jó neki.Máskor se alszik sokat napközbe de akkor elvan.
2012. aug. 11. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom már 16 hónapos, de már második napja nyűgös. Remélem, hogy csak a frontot érzi és nem lesz beteg.
2012. aug. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt én is kérdezhettem volna :)) már lassan a falat kaparom.. Ma hihetetlenül nyűgös 4 hónaposom.. Pedig egyébként egy kis tündér!!
2012. aug. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
21 hónapos kicsim is kemény dió volt ma. A kis 5 hónapos meg egész nap aludt. Ha front van mindig ilyenek, az egyikre így hat, a másikra úgy. Szerintem a te babádat is ez viselte meg.
2012. aug. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi bírjuk a frontot úgy látszik,végre jót aludt napközben is.Nem volt nyűgös.6 hónapos.
2012. aug. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen az volt,3 hónapos,eddig ha letettem a kiságyába elaludt,de tegnap csak ölben volt hajlandó
2012. aug. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igaz már nem baba, 21 hónapos lesz.

De a tegnapi napunk maga votl a katasztrófa, rettentő türelmes ember vagyok,de ami hisztit levágott egész nap, az felér kéthavi hisztivel. Már este 6kor azt hittem sosem elsz vége a napnak. Ennyire nyöszi möszi már régen volt:( De szerencsére ma visszakaptam:):):) az én tündéri lányomat

2012. aug. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor nem csak nekem volt ilyen nyűgös tegnap.Viszont a mai nap egy angyal volt.Elmentünk csavarogni és végig aludta az egészet.Enni se kért majdnem 5 órán keresztül.
2012. aug. 12. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!