Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lassan fogzik a babám. Érdemes...

Lassan fogzik a babám. Érdemes előre beszerezni hatásos szereket, ha igen mit?

Figyelt kérdés
Nem akarok úgy járni, hogy nincs itthon semmi, ha elkezd sírni és nem tudok rajta segíteni.
2008. máj. 9. 14:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekünk 4 hósan 2 fogunk van már.Én Dologél-t vettem a patikában és ezzel dörzsiztem az ínyét, de sajna úgyanúgy fog sírni, hisz ez nagyon fáj nekik.Sokat rágja a rágókáját, vegyél olyat ,amiben folyadék van és betudod rakni a hűtőbe ez hűti az ínyét.Hagyd hagy rágja a kezed ,ujjad.
2008. máj. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerezz be Dologelt ,Dentinox gélt, és Panadolt.Nálunk ha fájdogál a foga a Dologéllel kezdünk,ha nem segít jön a Dentinox.Ha az sem elég akkor Panadolt adok neki.Szerintem elöre vedd meg ha baj van tuddj mivel segíteni neki
2008. máj. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!