Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mit tennétek?

Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

van egy férjem és egy két éves lányom illetve egy pocaklakom

a férjem reggel 8 tol este 5 ig dolgozik jobb estebe 6 ra itthon van

a lányunkkal reggel 10 percet és este se többet ennyit foglalkozik

etetés fürdetés stb stb ilyen számra hol van hol nincs

hétvégente e a gyerek alig várja hogy hétvége legyen és reggel átmenjen hozzá akár 7 kor fél 8 kor

erre mit kapok hoghy minek engedem át a gyereket ö aludni akar akár 10 ig is

vasárnap is

(az hogy ö levigye vagy uram isten lejöjjöne velünk a játszótérre az olyan nincs félévente talan egyzser

itthon nagyon ritkán csinal valamit leginkább gépezik



és még én vagyok a szar ember hogy átmenjen a szobába az apjához a kicsi?

mi lesz ha ketten lesznek?


2012. aug. 12. 08:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Mit akarsz a 2 éves gyerekkel megbeszélni, mit akarsz vele megértettni?

LÁtszik, hogy az apa már annyira kihúzza magát a dolgok alól, hogy a gyerekkel próbálod megértettni, azt amit az apának kellene megértenie.

2012. aug. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Sajnállak hogy ilyen férjed van.Az én párom 24 órázik mégis amikor hazajön reggel az első a fia,játszik vele egy kicsit utána megy csak zuhanyozni stb.Míg kicsi volt nem merte fürdetni,de ha nem dolgozott jelen volt a fürdésnél,kb 2 hete ő fürdet és nem engedi,hogy én csináljam.Mostanában meg is eteti szó nélkül.Amikor még picike volt és éjszaka felsírt ő is átjött hozzá,pedig sok mindent nem tudott csinálni mivel anyatejes,úgy kellett vele mgértetni,hogy éjszaka ne keljen fel a gyerekhez,mert ő nem tud neki cicit adni :D

Ülj le a férjeddel és beszélj vele.A gyerekeket ketten vállaltátok.Ha nem változtat a hozzáállásán elköltöztök.

Hétvégére ne hagyd otthon egyedül a gyerekkel,mert szerintem megkukulna,ha tudná mivel jár egész nap a gyerekkel foglalkozni.

2012. aug. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

a párom éjjel jár haza melóból, sokszor 2-3kor. A fiam kb 7-8 körül kel. megreggelizünk és beviszem a szobájába játszani.ajtót bezárom és foglalkoztatom amennyit csak tudom de ig is max 9ig fél 10 ig birja bent. Utánna megyünk apához..szegény sokszor nagyon fáradtde olyankor megkér hogy vigyek be neki egykávétés észhez tér..addig is a fiam ugrál a fején:) Volt már hogy egyszerűen a gyerek hisztis volt. mindenáron be akart menni és a párom meg fáradtan ingerülten szólt nekem hogy vigyem már ki..

De ha délután 6kor hazaérne és reggel 8kor beszólna hogy aludni akarmég másnap a porszivóval ébreszteném és közölném hogy jaa Te aludni akarsz?Én pórszivózni akarok..a gyerek meg játszani akar Veled! Nem Te vagy az egyetlen aki akar valamit mégis mi igazodjunk csak hozzád mindig? Gyereket akartál? Gondoskodj róla, nem magamnak szültem.

Ez a hazaérek egy óráig senki ne szóljonhozzám dumaez nagyon gáz..sugárzik belőle az érdektelenség,érzéketlenség..nagyon fájna ha ilyet mondana a párom..Esetleg egy próbt megérne hogy egy beszélgetés után ha nemváltozik közölnéd hogy jó akkor mi csomagolunk..szüleidhez elmennél egy hétvégére és igéretek halma után nagy kegyesen haza mennél..:)

2012. aug. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokta a héten megbezséljük és lehet az anyja is elmagyarázza neki hogy változtasson a hozzáállásán mert nem lesz igy jo


a legrosszabb az be se ismeri hogy emkkora taho tud lenni és nemcsak velem hanem a ygerekhez.

Azt mondta ha azt csinalom amit ő mond nem fog veszekedni pörölni....



erröl ennyit hogy a két félnek azonos jogai vannak

2012. aug. 13. 08:05
 15/16 anonim ***** válasza:

Hol él a "kedves" férjed?A középkorban?!("ha azt csinálod amit mondok nem veszekedek")

Nagyon sürgősen fel kell neki vázolni a helyzetet(család,gyerek,stb.),mert ha megszületik a pici,akkor neked baromi nehéz lesz és beleőrülsz.Nem csak magadnak szülöd a gyerekeket,ezért ha a "megcsinálásban"részt tudott venni hát akkor a nevelésükből is vegye ki a részét.Amúgy meg a felesége vagy és nem a kislánya,hogy ő mondja meg,hogy mit csinálj!Feltűnhetne neki...

Remélem rendeződnek a dolgaitok!Sok sikert és jó egészséget kívánok a babához!

2012. aug. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!!!!
2012. aug. 13. 11:58
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!