Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenki ad tejpépet a babáján...

Mindenki ad tejpépet a babájának? Persze azokon kívül, akik allergia miatt nem adhatnak.

Figyelt kérdés
2012. aug. 13. 09:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Én adtam, mert jobban aludt tőle!
2012. aug. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én adtam. Egy étkezésnek jó volt addig, amíg nem adhattam neki helyette pl tejbegrízt.
2012. aug. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is adok neki! A sima vaníliásat imádja. Ez a vacsija. ;-)
2012. aug. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem, mert felesleges kaloria bevitel. Uzsonnara adnam, de helyette inkabb gyümölcsöt kap joghurttal vagy turoval.
2012. aug. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is adok uzsira,pedig allergiás a kisfiam.

Orvos írt fel direkt ilyen speckós vaníliás tejpépet.

Nagyon szereti és ő is ajánlotta.

2012. aug. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem adok,egyik gyerekemnel sem adtam,most sem fogok.Mondjuk eddig azt sem tudtam mi az a sinlac,de azt sem adok,es nem is fogok:)
2012. aug. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ismeros anyuka nem adja mert nem szereti a lanya

en nem adtam a fiamnak

a lanyomnak muszaj, mert pepes kajabol egyenlore az egyetlen, amit megeszik (meg ket napja az oszibarack) (alma, tok, malna, krumpli, korte, es ezek bizonyos kombinacioit ki sem allhatja :(()

2012. aug. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én se adtam, mert sima tápszerrel fedeztem a tejalapú táplálék bevitelt.


Gyümölcsös pépet, amit én magam csináltam, azt kapott.

Néha csináltam neki tápszerből tejbegrízt (tulajdonképpen ez is tejpép), de tejpép port nem vettem neki.

2012. aug. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
7-es, malnat milyen formaban adod neki? Azt hittem azt nem szabad,mert allergizal
2012. aug. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

7es vagyok, 4 hos bebikaja.. (en ugy tudom eper malna, kiwi stb magjat nem kaphatja, mert allergizal, gondolom kivarazsoltak belole valahogy).


nem izlett neki (almasmalna), viszont a malnas tejpepet szereti, csak azert gondoltam, hogy megprobalom..


ez az oszibarack, amit vegre hajlando enni a kisasszony cukros, inkabb kihagynam a cukros bebikajakat.


(a felsoroltakon kivul nem tudom mit adhatnek neki, valszeg ujraprobalom, amivel kezdtem (alma, tok), hatha.

2012. aug. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!