Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Jó éjt tápszer vagy Szép...

A Jó éjt tápszer vagy Szép álmokat, az tényleg olyan jó, ahogy sokan mondják, meg írják?

Figyelt kérdés

Érdemes venni?

9 hónapos kislányom van,sokan ajánlották..de nem tudom..:-/


2012. aug. 14. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj, egy próbát megér, nem drágább mint a sima 2-es vagy 3-as.

Vagyis azonos márkán belül nem drágább.

Nekem mondjuk nem vált be, ugyanúgy kelt /kel éjjel is a babám. Az első gyerekem is kapott estére hátha aludna, de nem, 2 éves koráig ébredt éjjel (természetesen akkor nem kapott már tápszert ezt csak így leírtam hogy vannak gyerekek akik mindenképp kelnek).

2012. aug. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
10 honapos kislanyom 5.5 honapos koratol kapja es este fel 8-tol 5-6-ig alszik. Elötte egyszer kelt szopizott
2012. aug. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Értem,köszönöm szépen válaszaitokat! :-)

Megpróbáljuk akkor majd..

2012. aug. 14. 16:49
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tapasztaltam semmilyen változást tőle.Az én kislányom is ugyanúgy felkelt éjjel,mint mikor sima tápszert kapott.
2012. aug. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én ikreimnek vettem mert volt egy időszak mikor fejlődési ugrás miatt felkeltek este enni ettől viszont nem keltek fel.Most másfél évesek és azóta is szépen alszanak este.
2012. aug. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én fiam is azután aludta át az éjszakát miután ilyet kapott...előtte ő is 1x kelt enni.

Van egy bontatlan dobozom eladó,a fiam már tejet iszik de ő már 2 éves elmúlt.Legfeljebb ha még sem válik be nem került annyiba mintha üzletbe vetted volna.

Ha érdekel írj privit megeggyezünk

2012. aug. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A fiam 8 hónapos. Fürdés előtt adok neki egy üveggel vacsira, aztán játék, fürdés, majd amennyi tápszert jóizűen megiszik -kb. 100ml- nincs tejem. Este 8-tól reggel 7-ig alszik. Előtte 1x fenn volt éjszakánként. Érdemes kipróbálni. Jobban laktatja a babát.
2012. aug. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!