Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónaposan mekkora volt a...

4 hónaposan mekkora volt a babátok? Fiú vagy lány?

Figyelt kérdés
2012. aug. 16. 21:35
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Egyébként már 2 hete forog hasról hátra, hátról hasra. Nagyon élénk jókedvű, csak a férjem idegesít hogy óriás lesz, ugyan úgy ahogy vannak törpék vannak óriások is, tudom hülyén hangzik de parázok.

Nagyon keveset sír csak vigyorog egész nap, ja és nem egy nagy evő. Szerintem a 6kg-os babák kétszer annyit esznek.

2012. aug. 17. 07:57
 12/14 anonim ***** válasza:
3,5 hós 7,200g 65cm
2012. aug. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

6-os vagyok.

Kedves kérdező én megértem a párodat mert nekem is vannak aggodalmaim a lányommal kapcsolatban!:) Régebben nekem is azt válaszolták itt hogy genetika,és van benne valami!

Az apai nagyapám,édesapám,és a testvérei mind nagyon magasak voltak. És a két öcsém is magas. Én "csak" 170cm kicsit duci,viszont így is elég sokat le tudok tagadni a súlyomból,mert nagyon erős a csontozatom. A párom 185cm,átlagos,és a szülei is. Anyukám nagyanyja "hatalmas" nő volt 190cm 48láb.:)))

Már a lányom születési súlya sem volt semmi 4950g,55cm,és első gyerek.

1évesen 11950g és 82cm volt.

2évesen 18kg 100cm.

Most 2,5éves közel 20kg és 104cm.

Gondolhatod én is aggódom,mert azt mondják a 2éves mérete(cm)duplája lesz felnőttként,arról nem is beszélve hogy iszonyat nehéz. Hát nagyon nem szeretném ha 2méter lenne,lány létére!:)(

A párom meg örül neki hogy milyen szép nagy gyerek,aztán meg ő is be tudja vágni a hisztit ha sokáig kell cipelnie mert nem bírja!:)))

2012. aug. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Az nm semmi:D A nagymamám rokonságába is 2m körüliek a nők és olyan 80kg-ok pedig nincsenek elhízva hanem olyan nagy csontosak. A lányom pont a férjem családjára ütött kis alacsony véknyak...
2012. aug. 17. 14:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!