Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1,5 év körüli lányotok mekkora...

1,5 év körüli lányotok mekkora? (cm, kg) Mennyit és mit eszik egy nap?

Figyelt kérdés
Csak azért, mert lányom nemrég volt 18hónapos, most mérték, 12,3kg és 86.5 cm. Arányos, persze a combja és a karja husis. Nem reggelizik, ebédre egy kisebb bébiételes üvegnek megfelelő mennyiséget eszik, uzsira egy tejszelet v túrórudi v banán (mennyiségileg nem több ha mást eszik sem) és vacsira is kb az, mint ebédre. Emellett reggel 2, este kb 1,5 dl tejet iszik és plusz a víz nap közben. Nekem ez nem tűnik nagyon soknak, mégis az elmúlt 2 hónapban 1 kg-ot hízott. Rohan egész nap, még ivás közben is sétál. Mikor fog lassulni a súlygyarapodás?

2012. aug. 21. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:

18 hónaposan lányom 86 cm volt és 10,6 kg.

Jó étvágyú volt, azt ette amit mi is, néha többet mint én... :)

Ő már nem ivott tápszert ekkor, sem tejet nem fogadott el. Napközben vizet, gyümilevet ivott.


Szerintem nem eszik sokat a lányod, de bizonyára ő ilyen alkat most. Lehet később ez alakul.

Most amúgy alig 11 kiló fölött van 2 évesen a kislányom, tehát másfél év körül lelassult a hízása nagyon. Rá meg sokszor mondják, hogy vékony.

2012. aug. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát lányom 14 hónapos de szerintem 18 hónapos korában tuti nem lesz 12 kiló felett. Alig éri el a 9 kilót most! 75 centi. Néha amúgy én is rácsodálkozom mitől hízik (ha hizik) egy adott hónapban mert kb annyit eszik mint te lányod. Gratulálok egyébként szép nagy lány lehet a méretek alapján :D
2012. aug. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A lányom 12 kiló, és kb. 84-85 centi, pontosan nem tudom. Ő is kb annyit eszik, mint a te lányod. De ő reggel 2,5 dl, este majdnem 4 dl tejet iszik. Meg mellé kb. 1 liter egyéb folyadékot. Most ő is hízott, de előtte 2 hónapig meg alig.
2012. aug. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az én lányom 1,5 évesen 12,4 kg és 86 cm volt. Akkor még elég husis gyerkőc volt, de ez most már egyáltalán nem látszik rajta, csak annyi, hogy nagyon magas (6 évesen 124 cm körül van és 22 kg).

Akkoriban még nagyon jó étvágya volt, mindent megevett és sokat, most már válogatósabb, de azért nem panaszkodhatok, elég változatosan eszik.

2012. aug. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igaz fiuk, de leírom, az egyik 86cm és 11.4kg, a másik 83,5cm és 11.1kg.

Azt ették mint mi- akkor mint mi.

2012. aug. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

19hónapos lánykám 88cmnél jár, és végre 10kg.

Hús kivételével mindent eszik(nagyon ritkén pár falat erejéig eszik csak), nagyon sok gyümit, zöldséget, tejterméket. Talán picivel kevesebbet eszik mint a te csemetéd

Rengeteget mozog, sétál(nem babakocsizik)

A fiam meg pont az ellentéte, ő haspók volt, folyton zabált(szó szerint kétpofára), de nála is leállt a gyors hízás olyan 2évesen, szépen lassan lett 17kg 3évesen. Jah és őt se sűrűn lehet kikapcsolni, evési szokásai meg nem változtak, olvasni is gyomorrontást okoz.

2012. aug. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!