Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aloe vera aktivátort vennék...

Aloe vera aktivátort vennék has, és fogfájásra tényleg arra való?

Figyelt kérdés
Mindenhol a neten azt olvasom,hogy szembe és bőrápóló oldat,akkor miért álítják a kismamák,hogy jó a hasfájásra,azt meg se említí?nem kételkedem,csak nem szeretnék hülyeségeket adni a babámnak.Bárhol utána olvastam,csak a bőrápóló hatását említí meg.segítenétek,mégis honnan tudjátok,hogy tényleg használ?
2009. júl. 24. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is használtam a babánál és jó is volt amíg el nem fogyott. Én kaptam egy ismerőstől még terheség idején, és amikor megtudta hogy megvan a baba és hogy hasfájós, azt mondta adjak neki annyi cseppet ahány kiló, minden etetés előtt. Ha nem használ akkor lehet emelni az adagot, két nap után, 2csepp kilónként. Segített pedig én nem bíztam benne mert előtte már sokmindent kipróbáltunk. Amúgy a hoxa.hu oldalon írnak róla az egyik fórumos kérdésnél.
2009. júl. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azért írják, mert eredetileg szépségápolásra lett kitalálva. Ez szűrt aloe lé, nagyon magas, majdnem 100%os aloe vera tartalommal.

Viszont hasfájásra jó (6 hetes a kislányom), apának és nekem gyomorrontásra vagy 3 evőkanállal, de amúgy lázcsillapításra is mehet.

A babának annyi csepp kell, ahány kilós.

A fogfájást nem tudom, a fogaimra gellyt használok.

HA kell segítség a felhasználásokról, írj privit, szívesen segítek.

Amúgy szemcseppnek is kiváló, de gyereknek ne cseppents, mert vagy 5 másodpercig kissé csíp.

Ízre fanyar, én babavízzel keverve adom a kislányomnak kiskanállal.

De adhatsz natúr gélt is (csak natúrt!!!) egy mokkáskanállal naponta, az is segít a bélflóra rendben tartásában.

2009. júl. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi.pont ezért aggódom,mert csak ilyen szájhagyomány utján terjedő,hogy jó ez hasfájásra,de sehol nem találtam megnyugtató írást,hogy tényleg arra is használható.Az,hogy másnak is bevált,az nekem most nem szempont.
2009. júl. 24. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!