Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos kislányomnak egy...

Betty25 kérdése:

9 hónapos kislányomnak egy hólyag van az ínyén. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
tegnap eg hólyagnak látszó fehér foltot fedeztem fel a felső ínyén ahol a két első fog jön.Még nincs foga se alul se felül.Kb 1 hete nagyon nyűgös egész éjjel alig alszik,vagy csak úgy ha magam mellé veszem,keveset eszik és nagyon nagyon csúnyán piros a feneke és a nunija.Nem tudom hogy most fogzik,vagy csak felsértette az ínyét monduj a kiskanálka vagy egy játék vagy nem tudom.Hétvégén nálunk nincs gyerekorvos....Mit csináljak????Milyennek kell lennie az ínyének ha jön a foga?Nem az alsónak kéne előbb jönnie?
2012. aug. 24. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:

a fogak mindenkinél máshogy bújnak ki

nem lehet megparancsolni hogy mindenkinek előbb alul és csak utána fölül

én nem csinálnék semmi, max. figyelném hétfőig és valószínűleg napokon belül fogacskába fogsz ütközni

2012. aug. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 alaszka ***** válasza:
Ezek a jelek mind arra utalnak hogy ott fog lesz hamarosan. A kicsípett popsi is nagyon jellemző, meg a nyugtalanság, étvágytalanság. Lehet hogy 1-2 nap és érezni fogod a fogát a kanállal, ujjaddal. Szerintem is van olyan hogy a fölső jön előbb.
2012. aug. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,akkor várom a fogacskát:)
2012. aug. 24. 21:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Fiamnak ezután a hólyagnak látszó duzzanat után még sokára jött ki a felső foga. Nem lehet, hogy az alsók vannak áttörés előtt? - az alsók nem olyan látványosan duzzadtak - ott inkább az ínye vastagabb/pirosabb + áttörés előtt 1-2 nappal ott a fehér vonal, ami már a foga - azután meg majd koccan a kanálon!


Felül is tuti, hogy a foga - nem sértette fel :)

2012. aug. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Alul semmit nem látok és nem is érzek...Első baba szóval nem tudom milyennek kellene lenni..:)Hát nagyon remélem hogy fogacska lesz:)De mindenesetre Hétfőn benézünk az orvoshoz...
2012. aug. 25. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!