Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Találok valahol a neten...

Találok valahol a neten RÉSZLETES és "HITELES" hozzátáplálási listát, vagy táblázatot, hogy mit mikortól lehet adni a babának?

Figyelt kérdés

Próbálok minél lalktatóbb ételeket főzni jelenleg 7,5 hónapos babámnak. Gondolom sokkal több féle dolgot eetne már, mint amiről nekem tudomásom van.


Most éppen fő a rizses, csirkemelles répás "egytálétel" ebédre,két levél petrezselymet dobok még majd bele aztán turmixolom.


Evett már ezen kívül spenótot, krumplit, céklát, pulykahúst, csirkehúst, brokkolit, sütőtököt, fehérrépát, paradicsomot, borsót.

Alam, sárgabarack, őszibarack, szilva, banán, babakeksz és liszt.


Nagyjából azt hiszem mindent leírtam.

Ezeket variálom gyenlőre.


2012. aug. 25. 09:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Sehol sem fogsz találni egységes listát mert még Magyarországon belül is rengeteg variációban ajánlanak ételeket, a világ többi részén meg pláne...

nagyon jó amit eddig adtál és ezekből már igazán változatosan lehet főzni. De én pl a bébiételekről lestem ötleteket ha magamtól már nem ment...

2012. aug. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez nem szentírás és nem kell szigorúan venni.Van alapszabály mézre , aprómagvasra és ajánlás tejre de ennyi ,a többit rugalmasan kell kezelni. Lazíts!
2012. aug. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]

Én ezt használom.

2012. aug. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!