Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan készítsem el a kisfiama...

Poci-maci kérdése:

Hogyan készítsem el a kisfiamank a krumplit?

Figyelt kérdés
2009. júl. 26. 09:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Meg főzöl egy kis szem krumplit,össze kevered egy kis tápszerrel annyira hogy olyan állaga legyen mint egy hígabb krumpli pürének és már adhatod is.
2009. júl. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csatlakozom.Még annyit hogy lehetőleg minden fűszer nélkül.
2009. júl. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a tanácsokat
2009. júl. 26. 10:43
 4/4 anonim ***** válasza:

Én tápszerrel még nem készítettem.

Gyermekorvosom tanácsolta, ezzel kezdjek. (Van, aki gyümölcsökkel kezd.)Nem bántam meg, minden húsos főzelékének azóta is a krumpli az alapja.

A lényeg szerintem, hogy a kis szem krumplit a saját főzőlevével törd össze, ha nagyon fanyalog, vagy ha már megszokta, csak akkor tegyél bele csak pici (úgy fél mokkás kanálnyi sót a lébe). Nagyon apróra pépesre törd, vagy inkább turmixold. Ha hasfájós a babád, vigyázz, mert a turmixolástól buborékos lehet és puffaszthatja bármilyen főzelék. Akkor kevergesd még, mielőtt neki adod.

2009. júl. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!