Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a Luca és...

Mi a véleményetek a Luca és az Anasztázia névről illetve melyik a szebb?

Figyelt kérdés
2012. aug. 28. 12:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nekem egyik sem tetszik.
2012. aug. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Lucából Dunát lehet rekeszteni és túl rövid, az Anasztázia meg nem mindegy milyen vezetéknév után áll.

Én egyiket sem adnám, de ha nagyon muszáj, akkor az utóbbit inkább.

2012. aug. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Kinek mi. Nekem a Luca sokkal jobban tetszik.
2012. aug. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Kiki01 ***** válasza:
34%
A Luca aranyos, az Anasztázia meg kicsit ribis, szerintem. De hát ebben Te vagy a kompetens, senki más!
2012. aug. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
A Luca szép, tetszik, bár a lányomnak nem tudnám elképzelni, de az Anasztázia nem tetszik.
2012. aug. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
Nekem a Luca jobban tetszik, bár tényleg igaz hogy rengeteg Luca van. Az Anasztázia elég hosszú, én mindenképp olyan családnévhez választanám ami rövidebb.
2012. aug. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Luca névtől kiráz a hideg (bocsánat, ha másnak tetszik, de én tényleg rosszul vagyok tőle). Pedig ismerek egy Luca nevű kislányt, aki nagyon aranyos, de szerintem rá sem illik abszolút ez a név.

Illetve ismerek egy olasz pasit, akinek Luca a neve, bár az övét k-val kell ejteni. Na, ő nagyon nem volt sosem szimpatikus, hogy finoman fejezzem ki magam.


Anasztázia nekem egy kicsit oroszos, szerintem nem ribis, nem rossz. Azért a gyerekemnek nem adnék ilyen nevet, nekem a rövidebb, egyszerűbb nevek jönnek be inkább.

2012. aug. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
40%
A Luca még oké, de nagyon sokan vannak erre. Az Anasztáziát meg egy sznob vagy egy kisebbségi családban tudnám elképzelni.
2012. aug. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem egyikkel sincs bajom. Bár amit már előttem is mondtak sokan, hogy a Luca név ma igen gyakori és rengeteg lánykának adták ezt a nevet.

Nekem az Anasztázia név sem idegen. Volt, illetve, van is egy ismerősöm, (Ő ma már a 34.-35. évét tapossa. :) )akinek ez a neve és szerintem tökre illik rá. Sőt úgy becézik, hogy Anaszti és szerintem ez a változat is jó. Persze tényleg igaz lehet, hogy rövidebb családi névhez jobban passzol.

Jó névválasztást!

Üdv.

2012. aug. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
A Luca szép, ha nem zavar, hogy majd 2-3 is lesz az ovis csoportjában, a másik név nekem nem tetszik, tehát az elsőre szavazok!
2012. aug. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!