Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most lesz 2 hónapos a babám ....

Most lesz 2 hónapos a babám . Ezüst fülbevalót lehet neki be rakatni vagy csak aranyat? Elő ítéletesek ne írjanak!

Figyelt kérdés
Ezt azért írtam ,mert sokan kínzásnak gondolják, ha pici babának fülbevalót szeretne a szülő.

2012. aug. 30. 17:04
 1/10 anonim ***** válasza:

szia!

én tuti h raknék akkor csak aranyat!

2012. aug. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én is afelé hajlok ,meg is beszéltük párommal,de apósom már vett a picinek ezüstöt .
2012. aug. 30. 17:17
 3/10 ZsZs27 ***** válasza:
Nekem a doktornő is és a kozmetikus is, aki kilőtte a fülüket, mindketten azt mondták, hogy először csak aranyat rakjak be nekik.
2012. aug. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

1es vagyok


sztem vegyetek aranyat neki és később cseréljétek ki ezüstre.én is úgy tudom h nem szabad az ezüstöt először.

2012. aug. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Először nálunk orvosi fém fülbevalót kapnak a kicsik,ezt lövik be,ez nem allergizál.Később kipróbálhatjátok az ezüstöt,de általában csak azért szoktak aranyat tetetni,mert az nem allergén annyira.

Én fém allergiás vagyok a fülemben,ujjamon,nyakamban csak az aranyat tűri a bőröm,csak a csuklómon tudok ezüst karláncot hordani.Pedig jobban szeretem az ezüstöt,de sajna nem lehet.

2012. aug. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én csak aranyat raknék. Biztos, ami biztos.
2012. aug. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Aranyat, a papa értse meg, hogy allergiás lehet rá a baba, ebből ne csináljatok ügyet, csak azért pl. hogy ne sértődjenek meg h nem azt rakjátok be.

Igazán megkérdezhette volna. Rakjátok el későbbre. Az ezüst meg amúgy sem akkora drágaság hogy kockáztassatok.

2012. aug. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi ékszerboltban lövettük a kislányunk fülét és kérdezte a nő, hogy elmúlt-e már 3 hónapos.Akkor az én lányom már 4 hónapos volt.Nem tudom miért kérdezte...
2012. aug. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Miután az orvosi fém fülbevalót kiveszitek, csak aranyat, mert az ezüst nagyon allergizál. Majd ha nagyobb lesz, akkor lehet azzal próbálkozni, de első fülbevalónak én csak az aranyat ajánlom.
2012. aug. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Akkor marad az arany . Papa úgyis messze lakik így nem lesz ebből gond :)
2012. aug. 31. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!