Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most akkor kell az újszülött...

Most akkor kell az újszülött babáknak a teljesen vízszintesen dönthető babakocsi vagy sem? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Ugyanis nézegetem a katalógusokat,és nagyon sok babakocsit hirdetnek így:

újszülött kortól-18kgig; 150° alá nem,de több fokozatban dönthető.

Mellesleg a tv dokikban mondták múltkor,hogy a babáknak nem kell 180°on feküdniük.De a védőnők/dokik meg azt állítják,hogy 6hónapos korig vízszintesen.Akkor most mi van?


2009. júl. 27. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobban jársz ha olyan babakocsit veszel ami teljesen dönthető mert nem biztos hogy fogja szeretni amibe meg van görnyedve.Én csak magunkból indulok ki mert az én babóm a bébihordóba nem szeretett sokáig lenni kényelmetlen volt neki és sírt benne.
2009. júl. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kell a vízszintes. Ebben nem kötnék kompromisszumot, nem érdemes kockáztatni.

Nem vagyok védőnő és orvos sem, de mint gyógytornász egyértelműen a vízszintesre szavazok.

2009. júl. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az lemardt, hogy ha nem teljesen dönthető, kkor nem fogod tudni hasra fektetni benne (sok baba csak hason alszik)
2009. júl. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Vizsszinteset mindenképp!

Ami kösöbb plussz két fokozatban àllithato.

Kb 4 honapos koràban picit fentebb,ha ülni tud,akkor egészen fel.

A gerincének nagyon fontos a vizsszintes,és aludni is ugy fog könnyen elaludni benne,séta közben stb.

2009. júl. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi.

de akkor miért árulják így?erre nincs valami szabály?

2009. júl. 28. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!