Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adnátok olyan gyümölcsöt a...

Adnátok olyan gyümölcsöt a babátoknak, amibe "valami" már beleharapott?

Figyelt kérdés

Anyósom hozott a telekről körtét, tehát mondhatni biót, ami jó, de mondta, hogy az egyikből egy állat kiharaphatott egy darabot, de majd levágom.

Túl finnyás vagyok, hogy olyat nem adnék a gyereknek és én magam sem enném meg?

Nem anyós kérdés, mert amúgy nagyon szereti a gyerekeimet meg ők is a mamát, jól is bánik velük.


2012. szept. 3. 09:51
 1/6 anonim ***** válasza:

hát ha állat harapott bele evidens hogy nem adom oda

még ha levágtam is...

2012. szept. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%

Én is csak levágnám, nincs annak semmi baja.

Nem vagy finnyás, csak túlreagálod, gondolj bele a kukacot is kivágod a gyümölcsből.

Vagy ha kukacos az alma akkor azt sem adod oda?


Bocsánat ha megbántottalak, de én tanyán nőttem fel, nekem ez nem jelent gondot

2012. szept. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés! :-) A körtét darázs, méh szokta "megtámadni" mert édes. Tisztítás, mosás után simán odaadnám. Ha más állat, pl. kutya stb. akkor biztosan nem. Amit a piacon veszel, arról sem tudhatod nem -e hempergett a földön, és azt sem ki fogta a kezébe...
2012. szept. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha darázs, méh, akkor jól kivágod, megmosod és kész.

Persze ha nagyobb állat, akkor össze is nyalhatta, azt inkább én nem adnám.

Persze én panelben nőttem fel :-)

2012. szept. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálam jobban nem utálja senki a kukacot és társait, de ne legyetek ennyire finnyásak! Jól meg kell mosni, meghámozni, "rossz" részt kivágni, és kész. Én nem akarok steril gyereket nevelni, hogy a légy nem szállhat rá. És mindezt azért, mert panelben nőttem fel, félek minden állattól, nem szeretem, ha valami már belekóstolt a gyümölcsbe, de nem akarom, hogy a gyerekemet ez zavarja. Én küzdök magamban az ilyenek ellen (majdnem fóbia), nem akarom ugyanezt a gyereknek.

Bocs, ha valaki ezzel nem ért egyet, nálam ez van.

2012. szept. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is kivágnám belőle a 'hibás' részt,alaposan megmosnám és természetesen odaadnám.

De csak is úgy csináld,ahogy Neked jó.

2012. szept. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!