Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rendeltetek már erről az...

Rendeltetek már erről az oldalról?

Figyelt kérdés

www.mambaby.com


Olyan jó cumik vannak, én mam cumit itthoh leginkább a DM-ben láttam, de sosincs olyan fajta, ami épp kellene, vagy olyan béna mintával, ami nem tetszik. Itt nagyon jó cumik vannak, rendelt már innen valaki? HOgy működik?

Köszi, ha leírnátok!


2012. szept. 3. 13:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Még nem rendeltem az oldalról (bár nyugodt szívvel mernék), de elég nagy a MAM választék a Brendonban (a honlapon nem tudom, de itt az üzletben biztos), a Babaszafariban (www.babaszafari.hu) és az Interspárban is. Mostanság már csak ezt a márkát használuk, de eddig mindent meg tudtam venni valamelyikben a fent és általad említett üzletek közül. Ill. egyszer a Müllerben is vettem egy csomő fogápoló holmit, de csak azért ott, mert olcsóbb volt.

2012. szept. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!