Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem ajánlatos ilyen...

Miért nem ajánlatos ilyen szandit venni egy 15 hós babának? És miért gyártanak akkor az ő méretükben, ha ez nem jó nekik?

Figyelt kérdés
[link]
2009. júl. 28. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Mert honnan vetted, hogy nem ajánlatos? Én nem látom ideírva.
2009. júl. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Talán azért nem ajánlják, mert ez nem tartja a bokáját, az első lépéseknél mindenképp magasszárú, betétes szandit érdemes venni.


Ilyenre gondolok:


[link]

2009. júl. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ja, azt kifelejtettem, hogy sajnos nagyon sok mindent gyártanak, ami nem jó, pl. a legdurvább sztm a gyerektanga, ami tök egészségtelen egy kislánynak, mégis gyártják.


Mondjuk a szandi amit kinéztél, az nem káros az egészségre, de mégis kényelmesebb, jobb a babáknak, az, ami tartja a bokájukat (siesta, asso, elefanten- mindnek vannak ilyen szandijai).


2. vltm

2009. júl. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem ajánlatos, mert nem tartja a bokáját és nincs talpkiképzése. Ha már nagyobb és biztosan jár akkor esetleg, olyan 3 éves kor előtt nem adnám rá.
2009. júl. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi kaptunk 1 ilyet és nem tudom a gyártó hogyan tesztelte,sztem 1 sz..r,semmire nem jó.A gyerekem lábáról szinte leesett,nem lehetett rendesen ráadni stb..,így 1-2 próba után ment a kinőtt ruhákhoz.
2009. júl. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ilyen szandink van amit a 2. válaszoló belinkelt, csak nekem ez az Adidas nagyon megtetszett, de akkor talán jövőre..
2009. júl. 28. 17:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért gyártják, amiért a bébikompot és a babanyakláncot is: a pénz miatt!
2009. júl. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!