Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A szemfog okozhat megfázásos...

A szemfog okozhat megfázásos tüneteket?

Figyelt kérdés
Olvastam pár kérdésnél, hogy mikor jön a szemfog, előfordulhat orrfolyás is. Múlt héten megvolt a 2-3 napos hasmenés, tegnap este meg folyamatosan dörzsölte az orrát és nagyon sírt. Kapott nurofent, bekentem dentinox géllel, de alig aludtunk az éjjel. Ma már nem csak a vizes orrfolyás van, hanem tüsszög is. lehet, hogy ez inkább megfázás? Ha igen akkor nem tudom mikor fázott meg, hiszen nagyon meleg volt a napokban.

2012. szept. 6. 11:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Háááát, nem tudom biztosra, de szerintem igen, akár a fogzás is okozhatja! Bár én nem fogzok, és mégis meg vagyok fázva, immáron 5. napja. Édesanyám sem fogzik, mégis náthás. :) Szóval akár meg is fázhatott a babád! Az enyém is ezeket a tüneteket produkálja, úgyhogy nem tudtam még eldönteni, hogy mi is van vele. Azért a biztonság kedvéért vidd el dokihoz, ő biztosabbat tud mondani! Jobbulást neki! :)
2012. szept. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát minálunk lázasodik, ha fogzik, köhög, folyik az orra, vagy székel, vagy nem, ha igen hígat. Vibrucol kúpot szokott a doki javasolni (homeos szer, 3x kell egy nap, míg el nem fogy, lányomat aluszékonnyá teszi, nem szenved a fogzástól). De mivel én sosem tudom eldönteni, hogy most fogzik, vagy tényleg bujkál valami benne, mindig elviszem dokihoz, abból baj nem lehet. 3x volt már ilyen, abból kettőből egyértelmű fogzás volt. Most van a harmadik, voltunk dokinál, azt mondta, hogy bújik elő egy fogacska, de kicsit piros a torka is. Láza mindkettőtől lehet, de a különbség, hogy a fogzás csak délután/este okoz lázat. Nem írt fel semmit, mondta, hogy figyeljem, ha rosszabbodik menjek ismét.
2012. szept. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!