Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam szemhéja nagyon...

Kisfiam szemhéja nagyon durván bedurrant. Ötletek?

Figyelt kérdés
Szerdán piros lett, csütörtök, pénteken változatlan volt a helyzet, gondoltam megcsípte valami a szemhéját, majd elmúlik. De tegnap reggelre nagyon durván bepirosodott, és bedagadt. Vettem a gyógyszertárban rá septosyl kenőcsöt, kenem is neki de egyenlőre semmi változás nincsen. Holnap reggel azonnal indulunk orvoshoz, de addig valami tanács, hogy mi lehet ez, vagy mit csináljak vele?
2012. szept. 9. 12:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Kamillával törölgetném, esetleg hideg kanalat tennék rá, hogy lehúzódjon a duzzanat. Nem kaphatott huzatot? Vagy árpa lenne?
2012. szept. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ORVOS! A szeme vilaga nem jatek. Ha megjöttetek az orvostol ird le mi volt.

A felnöttnel elmegy az ùgy gondoltam`, de egy gyereknel ezt nem szabad szerintem. Mindenesetre remelem nincs komoly baj.

2012. szept. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Holnap megyünk orvoshoz mindenképpen. Valószínűleg árpa van egyébként a szemén. :(
2012. szept. 9. 20:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Bírom, mikkor végig se olvassák a kérdést, de már megy az oltás. Még jó, hogy leírta a kérdező, hogy holnap reggel azonnal indulnak orvoshoz...
2012. szept. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
-k :D
2012. szept. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A valaszombol vilagosan kiderül hogy elolvastam. Es az is hogy en elvittem volna legkesobb penteken. Nem oltogatasnak szantam csak nem ertem miert kell megvarni a hetveget `hatha elmulik`alapon. De nem en vagyok az anyja, nyilvan a kerdezö is tud felelössegteljes döntest hozni a gyermekevel kapcsolatban. Leirtam a velemenyem. Csak nagy baj ne legyen. Meg mindig varom a fejlemenyeket ( hatha en is tanulok belöle).
2012. szept. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen, én is elvittem volna pénteken az orvoshoz, de mivel nem romlott az állapota, úgy gondoltuk csak valami megcsípte a szemhéját. Szombat reggelre durrant be nagyon...

Voltunk orvosnál, árpa van a szemén, holnap megyünk a szemészetre.

2012. szept. 10. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!