Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Céklát, sütőtököt lehet most...

Céklát, sütőtököt lehet most kapni valahol? Ti hogyan készítitek el ezeket a babáitoknak?

Figyelt kérdés
2012. szept. 10. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:

sütőtököt már láttam piacon. cékla szokott lenni ilyenkor, de azt konkrétan nem láttam.


sütőrököt sütőben szoktam sütni, feldarabolva. aztán elég csak villával szétnyomkodni.


céklát én hámozva, kockázva főzöm vízben. aztán turmixolom.

2012. szept. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szintén a sütőtökre adnék tippet. Úgy ahogy az előző írta, megsütöm, villával szétnyomkodom. Többet vettem, mert így lefagyasztottam kis aventes pohárkákban és később is elő lehetett venni. Márciusban is imádta a kisfiam :)

Céklát is hallottam sütőben megsütni, de azt meg kell szurkálni és alufóliába be kell tekerni. Nekem nem szerette a kisfiam, így abból nem tettem el.

2012. szept. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sütőtököt láttam már, de ne vegyél még, mert sima tök íze van. November előtt nem veszek, mert nem finom.

Én a céklát krumplival főztem össze és úgy turmixoltam.

2012. szept. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Épp most evett először a kisfiam céklát, és annyira imádta! Én is krumlival főztem össze, turmixoltam. Nagyon finom! Megevett egy nagy adagot, pedig csak pár kanállal szabadott volna ;)
2012. szept. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Céklát láttam hétvégén az ALDI-ban. Mi főtt/párolt almával vagy krumplival szoktuk összekeverni. Kockákra vágva főzöm meg.


Sütőtököt árultak most is a piacon. Azt sütőben sütjük, utána turmixoljuk, mert nagyon szálas-rostos.

2012. szept. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!