Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szoltok ehez a babakocsiho...

Mit szoltok ehez a babakocsihoz, jo lehet, van valakinek ilyan, mennyire tartos?

Figyelt kérdés
[link]
2009. júl. 29. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyenem, de gondoltam megosztanám veled a véleményem. Szerintem jól is néz ki és árban sem rossz! A sógornőm vett hasonlót, de az 45 ezer volt, nagyon drága. Viszont elég tartós!
2009. júl. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2009. júl. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a Giordaniról csak jót hallottam és baromi jó árban van! Sztem vedd meg!
2009. júl. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok. van itthon giordani cuccunk és tényleg nagyon jók
2009. júl. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Az én sógornőm is hasonlót, vagy talán ilyet vett, nekem tetszik. Hát mennyire tartós? Azt nem tudom, de ők kb. 1 éve vették és még mindig újszerű, hibátlan, pedig egy rosszcsont a tulajdonosa. :)
2009. júl. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem ismerősöm vett ugyanilyet a héten,pont ilyen szinekben :) Csak ő angol használtüzletben 8000ért. De egyáltalán nem látszik rajta,hogy használt,szinte a cimke hiányzik róla,annyira jó :)
2009. júl. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is ezt választottam szafari zöld színben és innen rendeltem meg jövő héten hozzák ki. Azt mondta Ági hogy nagyon viszik!! Ha akarsz minél rendeld meg, mert nem lesz.
2009. júl. 30. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik, és tök jó áron adják!
2009. júl. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!