Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Írnátok nekem különleges lány...

Írnátok nekem különleges lány és fiú neveket?

Figyelt kérdés
A családnév: Nagy , úgyhogy b ármi megy hozzá.Már van egy kislányom, az ő neve Szamira.Szeretnék a kistesónak egy másik egyedi és nem mindennapos nevet.
2009. júl. 29. 22:11
1 2 3 4 5
 31/49 anonim válasza:
71%

Szerintem annyi szép magyar és ritka név van,miért kell a szappanopera-sztárocskák nevei közt böngészni,mint pl.Paulina,Dzsenifer és hasonlók?

Senkit nem akarok megsérteni,nekem is tetszenek ezek a tényleg számunkra különleges nevek,de a gyerekeimnek soha nem adnék ilyen nevet..

[link]

2010. júl. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim válasza:
25%
engem Jónásnak hívnak.
2010. júl. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim válasza:
26%
Engem meg Nagy Tifaninak... :)
2011. febr. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
16%

Most miért kell magyar névnek lennie?! Őszintén, nem sok kisgyereket ismerek Teréz, Ilona, Ildikó vagy Mária névvel.. Fiúkat meg József, János és Béla néven.. Oké, régen jók voltak, de már 2011 van!!!!

Haladjatok a korral, kedves társaim! -.-"


Az én nevem Lizett, így vagyok Liz, szóval ez is ritka név. Nagyon tetszik még a Málna, az Elizabet (sajnos "h" nélkül a végén), a Lilien, és a Bella.

Fiúnevekből a Bálint (bár nem ritka, azért nagyon szép..) és még a Christopher.

2011. márc. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim válasza:
35%
Öhm.. Talán azért kéne adni magyar neveket a gyerekeinknek, mert Magyarországon élünk, nem Amerikában vagy Angliában. Az én nevem Csilla, nem is túlzottan kedvelem, de mondjuk jobban tetszik, mintha egy gyümölcsről neveztek volna el. A legközelebbi név már a Tégla lesz, mert olyan férfias, vagy mi...? Jó, mondjuk a Lilla, Luna, Fruzsina nevek nekem is tetszenek, de az, hogy Csenge vagy épp Málna már kevésbé.
2011. márc. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
23%
Lizett, Sárlott (nem Charlotte!!), Annabella, Annavera, Málna, Felícia, Emília, Ella, Norella
2011. máj. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
100%

4 gyermekem van, mind a négy lány. Az ő nevük Daniella, Anett, Hanna és Zsófia. Mindegyikük imádja a nevét, és mi is persze. :D

Remélem, tudtam segíteni!


Üdv: Iza

2011. máj. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim válasza:
63%

Nekem négy gyerkőcöm van most várom az ötödiket. Két lányom: Tóth Mia és Tóth Hanga, két fiam: Tóth Orion és Tóth Zénó. Az ötödik gyermekünk lány lesz : Tóth Jana lesz a neve.

Tetszik még:

FIÚ: Hunor, Manassé.

LÁNY: Janka, Zina, Zorka, Bibiána, Tatjána, Liliána, Katica, Lia, Liána.

2011. júl. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 A kérdező kommentje:
Köszi hogy még válaszoltál.Azóta megszületett 2010.szept.11-én a kisfiam:Nagy Nimród.10 hós már.
2011. júl. 11. 18:21
 40/49 anonim válasza:
63%

Most találtam rá egy fiú névre, ami nagyon tetszik: Miron

De szerintem különleges még a Christopher/Krisztofer és az Olivér.

LÁnyok közül kedvencem a Polli. Esetleg Annabella, Arabella, Izabella, Dorottya, Jázmin(bár sajnos nagyon sokan ezt a nevet adják a gyereküknek), Miranda, Hanna és a Panna.

Én mindenképpen ezek közül adnék nevet a gyerekemnek.

Remélem tudtam tippeket adni:))

2011. júl. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!