Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valaki itt akinek Mór -...

Van valaki itt akinek Mór - nak hívják a kisfiát? Tetszik nektek ez a név? Hogyan becéznétek?

Figyelt kérdés
2009. júl. 30. 22:54
 1/10 anonim ***** válasza:
nekem nem tetszik
2009. júl. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem sem igazán, mindig a helységnév jut eszembe, de a lényeg, hogy neked tetszik-e. Engem is le akartak itt beszélni a Bencéről...
2009. júl. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

2. vagyok, véletlenül elküldtem előbb.

Szóval, a családomnak nagyon tetszett és tetszik is a Bence név, de itt feltettem régebben kérdésnek, és sokak szerint nagyon gyakori, inkább nem adná a többség már. Ha neked igazán tetszik a Mór, vállald be:)

2009. júl. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi!:) már bevállaltam, már 3 hónapos a kisfiam:) , nem bántam meg!!! csak érdekelnek a vélemények
2009. júl. 31. 00:07
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is az a lényeg,hogy nektek tetszik-e.

De azért azt nem árt még szem előtt tartani,hogy ne csúfolhassák ha nem muszáj,és ne legyen röhejes.

A Mórt,Móricnak,Mórickának becézik,nem tudom így is tetszik-e.

Nekem nagyon tetszett lányban a Ráchel,de nem tudtuk hogyan becézhetnénk,mondjuk Rahedli?....kissé komikus.

Nálunk még az is szempont volt a névválasztásnál,hogy ne legyen tömegnév,amik annyira divatosak mostanában mint pl:Bence,Gergő...stb...

Nem mondom,hogy nem szépek,de majd az oviban ha elkiabálja magát az óvónéni minden második kisfiú szalad hozzá.

Bocs,ezzel nem akarok megsérteni senkit,csak nekem ez a véleményem.

2009. júl. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szia egyik ismerősömet Mórnak hívják, igaz már idősebb a fickó, de még mindig Morka a beceneve, rá illik is a Morka.
2009. júl. 31. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, de nem ismerek ilyen nevű embert mostanában :)
2009. júl. 31. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
benedek tibor és epres panni kisfia mór.
2009. júl. 31. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2009. júl. 31. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
a suliban tuti Mórickának fogják hívni...
2009. júl. 31. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!