Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyibe kerul a Tescos pelenka?

Mennyibe kerul a Tescos pelenka?

Figyelt kérdés
A 3-as meret erdekelne,illetve tudjatok-e,hogy mennyibe kerulnek a Tescos baba torlokendok? Koszonom!
2012. szept. 16. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy pontos árakat nem tudok írni, de azt tudom, hogy a törlőkendő eléggé megéri,mikor arra megyünk mindig veszek,mert a többihez képest nem olyan drága és jó minőségű.

A tescos pelus(a zöld,nem a gazdaságos)már drágább,bocsi,erre sem tudok pontosat írni,de azt hiszem 50 ft fölött van 1 db.Régebben olcsóbb volt,nekünk eléggé bejött,meg ha akcióban van akkor azért nem olyan rossz,de nekünk már nagy méret kell,az már sajnos nem éri meg nekem.Igyekszem 50 ft alatt venni pelust.

Bocsi, ha nem tudtam segíteni.

2012. szept. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!
2012. szept. 16. 18:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi 1x kaptunk Tesco gazdaságos pelenkát rettenetes volt.Az árát nem tudom sem ennek sem a tesco színesnek,viszont ajánlani tudom az Aldi-s Mylove pelenkát,2-3 méret 56 db-os,a nagyobb méretek 50 db-osak és 1 csomaggal 2399Ft-ba kerül (így a db ár: 42,8 illetve 48FT).Nekünk nagyon bevált!
2012. szept. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!