Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Terpeszpelenka félévesnek?

Terpeszpelenka félévesnek?

Figyelt kérdés

Múlthéten voltunk ortopédián és azt mondták, a babámnak gyenge a csípője, vegyek terpeszpelust, használjuk 1 hónapig.. Ma meg is vettem, de a lányom nem tud benne forogni, pedig mostanában kezdte el és annyira boldog volt tőle. Csak szenved egész nap. Volt már valakinek ilyen? Nincs erre más megoldás? I/B lett az egyik csípője.

Ami fura, hogy a 6 hetes vizsgálaton meg mindent rendben találtak...


2012. szept. 17. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Én textilpelust tekertem össze, és azt tettem a terpeszpelenka helyett, a célnak megfelelt, és nem sértette úgy a bőrét, jobban is mozgott benne.

De amúgy láttam már kengyelben is babát, és nem maradt le a fejlődésben tőle.

2012. szept. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tedd rá a terpeszpelust.

Max. később fog egy kicsivel megindulni a mozgásfejlődése, de rendben lesz felnőtt korára a csípője, ez fontosabb annál, mint hogy most forogjon.

Barátnőm kislánya kengyelben kezdett járni, szóval semmi sem lehetetlen...

2012. szept. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, nekünk ugyanez volt, rajta volt 1 hónapig még éjszaka is a terpeszpelus, annyi volt hogy 11 hónaposan kezdett el mászni addig szinte csak feküdt (szerintem megszokta hogy nem nagyon tud mozogni) most 3 éves, nem bírom elkapni annyira szalad...
2012. szept. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2012. szept. 21. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!