Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki mikor adott először virslit...

Ki mikor adott először virslit babájának?

Figyelt kérdés
Az én fiam 16 hós, és adtam neki, és nagyon ízlett neki. Semmi baja nem lett tőle, holott tudom, hogy elég gáz dolgok vannak benne, de azért néha kaphat? Mert tényleg nagyon ízlett neki.

2012. szept. 18. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Én bőven egy éves koruk után adtam gyermekeimnek. Jó minőségűt adhatsz neki nyugodtan!
2012. szept. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
kb. 6 hónaposan. Semmi baja nem lett tőle. Igaz, nem az olcsó baromfivirslit, hanem a jobb fajtát.
2012. szept. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Bocsi: 6 hónaposan???


Én egy éves kora után, a másik nagy kedvence a párizsi. Igyekszem a jobbat venni neki, de hihetetlenül szereti. Pedig abban is aztán jobb ha nem tudjuk mi van, még a jobb minőségűben is.

2012. szept. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát Én nem adok és nem is fogok virslit adni kislányomnak, szemét ételnek gondolom, mi sem esszük......


[link]

2012. szept. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 alaszka ***** válasza:
Én 14 hónaposan adtam először, most 15 hónapos, és eddig 2x evett. Sajnos nagyon szereti, mint ahogy a nagylányom is. Ritkán veszünk, kb. egy hónapban 1-2 alkalommal.
2012. szept. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én komolyan nem értem, hogy miért ágáltok ennyire a virsli ellen?! Az én fiam imádja, és bizony sokszor adok is neki. Normális minőségi virslit veszek neki, amiben minimum 70% hús van. Az olcsó gagyit persze nem adnám neki, abban tényleg ki tudja mi van, de úgy gondolom, hogy a normális minőségi virslitől semmi baj nem lesz. Én is rengeteget ettem gyerekkoromban, sőt most is szoktam, még is élek... 15 hós a fiam, és 13 hósan kapott először.
2012. szept. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Melyik a jó minőségű? Honnan tudjam? Esetleg valami márkát tudtok írni?

2012. szept. 20. 21:55
 8/8 anonim ***** válasza:

A jó virsli: nincs benne ízfokozó!!! Sajnos szinte mindenben van már, pedig nagyon rossz hatásai lehetnek.

A lényeg hogy minél több legyen benne a hús, a 70% ár jónak számít.

2012. szept. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!