Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől olyan nyugtalan éjszaka?

Mitől olyan nyugtalan éjszaka?

Figyelt kérdés
5 hónapos babám kb egy hete éjjel nagyon nyugtalan. Állandóan futkosok hozzá, mert dobálja magát az ágyban össze-vissza. Egy ideig még csukva a szeme és úgy forgolódik, aztán meg is ébred. Az éjjel is éjféltől nem aludtam, aztán meguntam, hogy két percenként ugráljak fel hozzá és betettem magam mellé, de ott is nagyon nyugtalan volt. Mi lehet a baja? Lehet, hogy a foga miatt nyugtalan?
2012. szept. 19. 09:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Fog? nekünk 3 hónap hasfájás és 3 hónap nem alvás a fog miatt kemény idöszak volt
2012. szept. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én lányom 2-3hete ugyan ezt csinálja! Szerintem a foga jön, én nem tettem be magamhoz, inkább szaladgálok... de vannak éjszakák, mikor egyáltalán nem csinálja, mondjuk én azóta kicsit később is teszem le aludni, h tutira kidőljön... de így is van, h kel, meg szerintem most, hogy fordulgatnak, kúsznak, sok minden történik velük és a kis értelmük is egyre tágabb, sok mindent fel kell dolgozzon az idegrendszer! Talán ez is közre játszik! Kitartást nekünk! :) 6hós kislány anyukája
2012. szept. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fogacska is lehet, meg a beindult mozgásfejlődés is. Viburcolt próbáld ki (homeopátiás kúp)
2012. szept. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!