Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónaposan jött ki a...

Hány hónaposan jött ki a babátok foga?

Figyelt kérdés

Milyen jelek voltak??A jelek után mennyi idő telt el amíg kibújt az első fogacsak??Milyen gélt használtatok ami enyhítette a fájdalmát a kicsinek.

Mi 3,5 hónaposak vagyunk és nagyon dörgöli az ínyét iszonyatosan nyáladzik és sokat sírdogál.Nekünk egy kicsit sűrűbb lett most a kaki és szopi közben is szokott sírdogálni és néha kihúzza a bimbómat a szájával.csúzlizik a cicivel.Tapasztalatok?


2012. szept. 24. 11:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak elég korán, 4 hónaposan kijött a két alsó fogacskája középen. :)
2012. szept. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak 11 hónaposan bújt ki az első foga,aztán két hét alatt még három.6 hónapos korától szenvedtünk vele.Éjszakára suspensio anaesthetica nevű bedörzsölőt használtunk.Ha nem volt elég kicsi nurofent vagy panadolt kapott.
2012. szept. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
A lányomnak 7,5 hónaposan jött ki az első.A kisfiam szintén 3,5 hónapos,ugyanazt csinálja amit a te babád.
2012. szept. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
MI is azt hittük hogy jön a kislányunk foga 4 hónaposan. Minden tünet megvan azóta, nyáladzik, dörzsöli az ínyét, és iszonyatosan nyűgös. Most 6 hónapos és még mindig nincs foga. Mi dentinoxot használtunk, de nem vált be. Mióta éjszaka is nyűglődik, Chamomilla Vulgarist használunk. De eddig nem vettem észre hogy használna... :(
2012. szept. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
3-4 hónaposan nekünk is elkezdett vele szenvedni, de 6 hónaposan is azt mondta az orvos, hogy semmi fog jel nincs, igaza is lett, majdnem egy évesen jött ki a első foga, mostmár 7 van, de mindegyikkel nagyon megszenvedünk. A doki írt fel ecsetelőt, de amikor áttörés körül van, akkor nem sokat használ az sem, ma éjszaka 1-2 óránként kelés volt pl. :S
2012. szept. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
11 hónaposan
2012. szept. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 gabszem ***** válasza:
pont 4 hónapos lett Kislányom mikor kibukkant az első fog alul középen, két nap múlva a másik is. Kb. 1 hónap múlva jött ki a felső 4 középső fog kb. 1 hónapon belül. 7hósan jött ki két alsó kettes fog. Most lesz 3.án lesz 8 hós és már van 8 foga :) Ilyenkor kicsit rosszabbul alszik. sírdogál, nyöszörög álmában. Ha nagyon sír és szenved mi nurofen szuszpenziót adunk neki. Szoktam kenegetni Dolo-géllel és Dentinox-al , de sztem egyik se ér semmit.
2012. szept. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2012. szept. 24. 12:01
 9/16 anonim ***** válasza:

4hónapos volt a lányom mikor az alsó 2foga kijött.2hónapos kora óta nyálzott.Dologélt használtam,de igazából az csak addig jó amíg bekenem vele és édes.

Most 13 hónapos múlt és 12foga van.

2012. szept. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
5,5 - 6 - 6,5 hónaposan jött ki az első foguk a gyerekeimnek. (3 van)
2012. szept. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!