Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 év körüli babátokat viszitek...

1 év körüli babátokat viszitek valamilyen zenés foglalkozásra? Ha igen, melyikre?

Figyelt kérdés
2009. aug. 2. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:
15%
Miért kellene egy ekkora babát zenés foglalkozásra vinni?Ez valami újabb divat?Vagy annyira ráértek,hogy mást már nem tudtok csinálni?Halgassatok otthon zenét,énekelj neki,ha a zenei ízlését fejleszteni akarod,de elvinni valahová,idegen emberek közé ostobaságnak tartom.Bármilyen fertőzést kaphat.
2009. aug. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Divat-e vagy sem, én ősztől szeretném vinni zenebölcsibe. Nem tudom, mit értesz az alatt hogy "melyikre?", ez a típus heti 1x fél óra, nem egy nagy cucc, sztm inkább egy kis kimozdulás babának-mamának. Nem valamilyen extra készségfejlesztő foglalkozásról van szó. Remélem jó móka lesz :)
2009. aug. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló!

Akkor ne menjünk játszótérre sem???? Ott is lekaphat valamilyen betegséget, nem?! (Ha rossz napod van inkább ne írnál...)


Nem divatozni szeretnék, hanem minél több dologgal megismertetni. Igen, olyanra gondoltam, mint a zenebölcsi. Neki is kell a változatosság meg a hasonló korú gyerekek társasága. Nem csak játszótérből áll a világ.

2009. aug. 3. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!