Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babáknak meddig van baba...

A babáknak meddig van baba illata? Úgy értem mikor csecsemő és az az igazi baba illat még a házban is olyan illat van, nagyon nagyon finom tud lenni, és meddig tart ez? és mitől van?

Figyelt kérdés
2009. aug. 3. 01:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
szia.Nagymértékben szerintem az baba áplolóktól is van,mert már a pelus is illatos,de szerintem maguknak a babáknak is van egy kellemes illatuk.mi 7 hónaposak vagyunk és még mindig tele a lakás igazi babaillattal.
2009. aug. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem a babakozmetikumoktol van. Az en kisfiamnak sose volt igazi babaillata, mondjuk en illatmentes kozmetikumokat hasznalok neki. Nem budos, de olyan "kisfiam illatu". O eleg izzadekony. Estenkent szoktam erezni a labacskajan es a hajan is, h mar nem szagtalan:-)
2009. aug. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak kb. két hetes koráig átható bocikaramella illata volt, aztán ahogy változott a tejem összetétele, úgy ez elmúlt, de a szoptatás végéig intenzív babaillata maradt. Mi gyógyszertári fürdetőt használunk, úgyh' attól nem lehetett, ezért egyértelműen az anyatejhez kötöm ezt a dolgot.
2009. aug. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
szia. szerintem én elég hamar hozzászoktam az illatához ezért általában nem érzem. pl, ha elmegyek egyedül vásárolni, és 2 órát nem ,,szagolom" , visszatérve megint érzem. :) de ha ismerősök jönnek, ők mindig mondják, hogy babaillat van. lehetséges , hogy hozzászokik az orrunk is ?!
2009. aug. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Biztosan megszokja az orr is:)


De persze a baba szereknek is van baba illata mert mikor boltban vásárolok ot is érzem a baba illatot a baba cuccoknál.viszont a babáknak is olyan jó illatzk van mert még ártatlanok:9

2009. aug. 3. 10:47
 6/13 anonim ***** válasza:
A 16 hónapos lányomnak még mindíg baba illata van. Bárki jön hozzánk az az első mondata, hogy "de jó baba illat van nálatok". Én Babe termékeket használok de nem hiszem hogy ez befolyásolja mert olyan "Hanna illat" van :)
2009. aug. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi köze a babaápolószerekhez a babaillatnak, mert volt olyan, hogy nem használtunk ápolószert, mert kipattogott a bőre, és akkor is hósak vagyunk és még mindig babaillatunk van.uyanóúgy lehetett érezni a babaillatot, egyébként másfél évesek vagyunk, és még mindig meg van a babaillat:) Főleg ha jön valaki akkor mondogatják, hogy még a lépcsőházban is érzik a babaillatot.:)
2009. aug. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
előző vagyok, bocsi a hibákért.
2009. aug. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Lányom 14 hónapos, de tegnap volt nálunk egy látogató, és még mindig azt mondta, hogy babaillata van lányomnak:.)

Szerintem a babaápolási termékektől van.

2009. aug. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem a babaillat az volt, mikor bukott a babám, s hányás szaga volt. Szerettem azt a kis savanykás szagát :D

Most már nem nem bukik, de jó illata van, olyan baba illat, 6 hós.

2009. aug. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!