Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jövő hónapban fogok szülni....

Jövő hónapban fogok szülni. Kislány lesz, és már nagyon várjuk. A Luca, a Réka és a Virág nevek között vacilálunk. Nektek melyik tetszik a legjobban? Többség dönt! Vezetéknév Kovács.

Figyelt kérdés
2012. szept. 27. 19:11
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Luca
2012. szept. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:

Luca! Kovácshoz nekem hirtelen ez hangzik legszebben, ráadásul a nevek közül amúgy is ez a legszupibb :) nekem másik kettő nem nagyon tetszik. De szerintem ne más véleményére adjatok! Csak közelebb áll valamelyik a szívedhez. Ha majd megkérdezi a kislányod, hogy választottatok nevet, azt mondod, hogy gyakorin tartottál közvélemény kutatást, és a több voksos nyert?? :) :) Sok boldogságot a picihez,

24hetes km

2012. szept. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Luca a legjobb. Sok boldogságot és jó egészséget!
2012. szept. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Mindhárom név nagyon szép!! Nehéz választani! A Lucának nagyon édes a csengése, a Réka nekem mindig kedves volt és lesz is, mert az unokatestvéremet így hívják és nagyon szeretem de a Virág is nagyon szép név! Én a Réka és a Luca névnél maradtam ... :) De azt hiszem inkább a Luca! Jó egészséget Nektek! :)
2012. szept. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

Nekem a Virág annyira nem tetszik,de nem is rossz.Semleges,inkább.

Réka nagyon tetszik,listás volt nálunk.Luca is semleges,a Virágnál mindenesetre sokkal jobb,számomra.Viszont jön a vezetéknév,ami nálatok kissé ludas.A "cs" végződés miatt fontos lenne,hogy ne legyen nyelvtörő,ne botladozzon a nyelv.És a Réka,ahogy így mondogatom ennek tökéletesen megfelel.Na,meg az is a legszebb:-)

2012. szept. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

Luca, az én kislányomat is így hívják!:)

Réka az is szép.

Na de a Virág,pont most született pár napja a szomszédom kislánya és őt is így hívják, de valamiért mindig a Virdzsike jut eszembe a Győzikéből,úgyhogy az semmiképp nem tetszik!

2012. szept. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Luca :-)
2012. szept. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

Virág nagyon nem tetszik

Luca szerintem gyönyörű név, egy dolog szól ellene hogy decemberben van a névnapja, amikor így is sok ünnep van.

Réka is tetszik.

2012. szept. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Réka!
2012. szept. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Réka
2012. szept. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!