Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pierre cardin ps682-es babakoc...

Pierre cardin ps682-es babakocsink van, mivel használtan vettük még nem csuktuk össze egyszer sem, így azt sem tudom hogyan kell?

Figyelt kérdés
Erre várnék választ, hogy a vázat hogy tudom összecsukni? :)
2012. szept. 28. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem PS 692-esem van, de szerintem az összecsukása ugyanaz. Leírom, ami ahogy a használatijában van:

"Összezáráshoz tolja el jobbra a tolókar közepén található kart, majd nyomja be a gombot, tolja lefelé a tolókart, amíg azt lehet, nyomja be a jobb oldalon található gombot és tolja (ütköztesse) tovább a tolókart, amíg az automatikusan fix pozícióba nem kerül."

Én is játszani szoktam vele, mire sikerül, mert valahogy mindig kicsit akad, de ha rájössz a lényegre, utána már sikerülni fog. Tehát a lényeg, hogy egyszerre kell nyomni mind a három gombot összezárás közben, amíg a tolókart nem tudod a kerekek felé nyomni, hogy kiakadjon (van, hogy nekem is csak úgy sikerül, hogy rugóztatnom kell kicsit). Remélem érthető, ha így sem sikerül, megpróbálom másképp elmagyarázni. :)

2012. szept. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezen a vázon van két oldalon egy fekete műanyag rész, amit nem nyomni kell hanem felhúzni, és úgy összecsukódik.... Egy nyilat azért rakhattak volna oda...
2012. szept. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Na megnézem, aztán jelentek, hogy sikerült-e? :)
2012. szept. 28. 12:44
 4/6 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=kF4_Vcqbf8M

Kb. az 50. másodpercnél csukja össze a vázat.

2012. szept. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
óóóóó, köszönöm!!!!!!!!!
2012. szept. 28. 14:25
 6/6 A kérdező kommentje:
váz összecsukva, köszönöm! :)
2012. szept. 28. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!