Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » McDonald's játszóházak mennyi...

McDonald's játszóházak mennyi idős kortól?

Figyelt kérdés
2012. okt. 1. 13:18
 1/8 anonim ***** válasza:
24%

Hagyjuk már ezeket a gyorséttermes marhaságokat, már bocs!

De szerintem 1000x jobb valamilyen fesztivál vidéken. Tök fesztivál, gesztenye fesztivál és még sorolhatnám, de a neten rátalálsz. Ezeken a rendezvényeken számtalan jó program, játék, lehetőség van, amit egy gyereknek ki kell próbálni. És hidd el biztosan nagyon fogja élvezni. Hétvégén a tök fesztiválon voltunk... tökgurítás, íjászat, agyagozás...

2012. okt. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés!
2012. okt. 1. 14:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát igazából nem tudom... Mi ritkán megyünk gyorsétterembe ( úgy fél évente egyszer-kétszer ), de a lányom mindig unta a játszóházat. Két évesen is, öt évesen is. Tény, hogy nem valami nagy szám.
2012. okt. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Soha, majd ha felnőtt lesz és megkeresi rá a pénzt. Ne etesd ott, tényleg szemetet árulnak.

De van máshol is játszóház, olyanba nem akarod vinni?

2012. okt. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Akkor bővebben:

Egy barátnőmmel készülünk kávézni és a 11 és 13 hós gyermekeinkkel is "használható" helyet keresünk.

Én sem eszek gyorsétteremben, a gyerekemnek pláne nem adom.

Programokat bőven tudunk kitalálni, nem ezért tettem fel a kérdést.

De nem hiszem, hogy magyarázkodnom kellene...

Aki válaszolt, annak köszönöm!

2012. okt. 1. 18:18
 6/8 A kérdező kommentje:
A McCafés kávé viszont tuti jó:)
2012. okt. 1. 18:18
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább olyan 2-3 éves kortól ovis kor végéig. Szerintem a tieid túl picik ahhoz, hogy a játszóházat élvezni tudják, bár lehet, hogy maga a környezet, érdekes fények, székek, asztalok, stb. is érdekes lesz nekik, és mondjuk egy szívószállal is eljátszanak percekig.


Én sem vittem még sosem a gyerekeimet Mekibe vagy egyéb gyorsétterembe (2 évesek), de ha mondjuk lesz valamelyik ovis társuknak vagy unokatesónak ott szülinapi "bulija", akkor nem fogunk csak azért otthon maradni, mert a gyorsétterem egészségtelen. Ha egy évben 1-2x mennek, nem fognak még rákattanni.

2012. okt. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem jó a mckafe kávé
2012. nov. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!