Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gond az, h nem tudom a gyermek...

Gond az, h nem tudom a gyermek háziorvosunk mobilszámát?

Figyelt kérdés

Minap beszélgettem egy anyukával a játszin, mesélte h beteg volt a lánya, és fel kellett hívnia a doktornőt, és ő mondta, h még otthon van, de rendelési dső alatt feltétlen beszalad, megnézi. Néztem rá, hogy hogyhogy otthon volt? Azt mondja, hát a mobilján hívta.....

Ti tudjátok a mobilszámát? Vagy eleve illik elkérni, vagy nem is illik? Most össze vagyok zavarodva....:S



2012. okt. 1. 18:19
 1/8 A kérdező kommentje:
*rendelési idő előtt, bocs félregépeltem.
2012. okt. 1. 18:21
 2/8 anonim ***** válasza:
Én sem tudom a mobilszámát.
2012. okt. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fontos tudni.Rendelési időben megtalálod a benti telón, vagy személyesen,ha meg rendelési időn kívül lenne rosszul a gyerek, akkor úgyis csak az ügyeletre számíthatsz.
2012. okt. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem meg van a száma, de nem kezdettől fogva, 2 éves a kisfiam és kb. fél éve van meg a száma.

Én is azt gondolom, ha rendelési idő van, akkor be lehet menni hozzá, rendelési időn kívül, ha még nincs ügyeleti idő, akkor sürgős esetben is fel lehet keresni, amúgy meg tényleg az ügyelet.

Bár ha mondjuk olyan kérdése van az embernek, amiért nem muszáj bemennie a rendelésre, akkor jó, ha megvan a száma. Mi múltkor jártuk úgy, akkor kértem el a számát, hogy hasmenése lett a fiúnknak a gyógyszertől és megkérdeztük, hogy mit csináljunk.

2012. okt. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem a védőnő mobilszáma van meg, első körben őt hívom úgyis.

Őszintén:én a dokinőnek még a nevét sem tudom, ezen múltkor totál le volt döbbenve egy anyuka, de hál istennek eddig még nem kellett a kötelező oltásokon kívül dokihoz vinni a gyerekeimet.

2012. okt. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom a számát, és nem is érdekel.

Ott az sztk száma, ott a védőnői szolgálat száma, ott a Heim Pál kórház ügyeleti száma és még sorolhatnám...

Minek tudni a doki mobilját, úgysem őt hívnám, ha épp nem rendel, mert nem akarnám zavarni.

2012. okt. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem a gyerekorvos kérés nélkül megadta. Az más kérdés, hogy nem gondolom, hogy rendelési időn kívül "illene" zavarnom. Rendelési időben pedig úgyis a rendelőt hívom, vagy a védőnőt, ha olyan gondom van. De ha nagyon muszáj lenne felhívnám a mobilján is, mert nagyon aranyos, lelkiismeretes orvos, biztos, hogy nem hajtana el.
2012. okt. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem is megvan a gyerekorvosunk mobil száma ,van hogy azon hivom fel rendelési idöben van hogy a rendelöszámát hivom.
2012. okt. 2. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!