Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lázcsillapítótól lehet rózsasz...

Lázcsillapítótól lehet rózsaszínes a pisije?

Figyelt kérdés

Babám szombat óta beteg, kapja a nurofent, germicidet váltakozva. Doki látta.

Mára rózsaszínes pisi volt a pelusban, doki szerint biztos a lázcsillapítótól. Nálatok is így szokott lenni?Miért csak ennyi nap után lett ilyen színű?

Antibiotikumot nem kap.


2009. aug. 4. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen. Lehet a lázcsillapító hatóanyagától.de ha szombat óta lázas,miért nem kap mást is?
2009. aug. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát mert vírus, nem bakteriális fertőzés.


(bedurrantak a fogai is, kettő is jön most, most már csak enyhe hőemelkedése van, most már inkább csak a fájdalomcsillapítás végett ajánlotta a doki)

2009. aug. 4. 12:19
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Neked is kislányod van? Csak mert nekünk is volt ilyen. (Majd frászt kaptam!)Ráadásúl nem is kapott semmi gyógyszert amitől lehetett volna. A dokinő megvizsgálta meg a pisijét is elküldte laborba, de ott is mindent rendben találtak! Nekem akkor azt mondták, hogy lehet egy kis vesehomok, ami ilyen piciknél elő szokott fordulni! Viszont tegnap megint olyan volt. Arra gondolok, hogy lehet a popsikrémtől olyan mert néha belemegy a puncijába és nem-e az csípi ki neki...Vagy amikor hason alszik odafolyik a kaki és attól...hát én sem tudom, csak tippelgetek! Azt hiszem holnap én is a dokinál kezdek! Biztos ami biztos...

5 és fél hós baba anyukája

2009. aug. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Fiam van. :-) Nemsokára ébred, kiváncsi vagyok már a pelusára. Jobbulást nektek!
2009. aug. 4. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!