Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A szájpenész hogy néz ki?

A szájpenész hogy néz ki?

Figyelt kérdés
8 hetes babám szájpadlásán látok egy pici, kb. gombostűfejnyi valamit. Először arra gondoltam szájpenész, de a színe barna. Ha jól tudom a szájpenész fehér. Elviszem 12 óra után az orvoshoz, csak gondoltam, hátha tud valaki addig is valamit mondani.
2012. okt. 4. 10:41
 1/5 anonim ***** válasza:
googlebe írd be hogy szájpenész és nézd meg a képeket.
2012. okt. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szürkésfehér gombostűny foltok, a nyelvre is ráterjedhet, olyan mintha lepedékes lenne a nyelve. Ha egy kis gézzel megpróbálod letörölni, akkor lehet hogy csak anyatej ha lejön, bár színe miatt nem hiszem, hogy anyatej lenne! Szájpenész színe néha lehet sárgás, vagy barnás is!
2012. okt. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát nem nagyon látszik de fehér lepedéknek néz ki.
2012. okt. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2012. okt. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A szajpeneszt onnan ismered fel, hogy nem tudod letörölni mint a lepedeket. Sokszor fajdalmas igy enni, ugyhogy ha nem jön le es sir eves közben akkor erdemes ra gyogyszert iratni.
2012. nov. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!