Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valaki járt már hasónló...

Bogyo110 kérdése:

Valaki járt már hasónló cipőben (gombás fertőzés)?

Figyelt kérdés
kislányom 20hós kb 3 hete a a hónaj hajlata mellett elvileg gombás fertőzése lett (doktornő szerint)először olyan volt mint egy szunyog csipés majd egy 5 forintos nagyságu ovális folt lett aminek a belseje villágossabb a külső része piros és holyagos volt szegényemnek annyira viszkedett hogy holyagosra vakarta kaptunk rá nizoral krémet amit napi 2*használunk most ugy néz ki a folt hogy halványabb nem holyagos és már nem viszked neki ,de mikor még bekenem akkor ugy csinál mintha érzékeny lenne neki .Kérdésem az lenne hogy mennyi idő alatt kellen eltünia ennek a foltnak mert nekem azt monta a doki hogy tiz napig kenjem na ez le járt ! akkor most várjak ? de mi van ha nem is gombás fertőzés volt ? de akkor meg mi?
2012. okt. 4. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem gomba, lehet még ekcéma is. Nekem ilyesmi szokott lenni, amit leírtál, a könyökhajlataimban. Pár piros pöttyel kezdődik, majd hólyagok, egyre nagyobb körben terjed, miközben a belseje kivilágosodik, ott száraz marad a bőröm, és viszket.

Én elvinném egy bőrgyógyászhoz, ha nem javul a helyzet.

2012. okt. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is ekcéma. ...és tényleg inkább bőrgyógyászhoz vidd!
2012. okt. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
megnéztem a neten hogy mi is az ekcéma de nem is hasonlit rá ! marad akkor a bőrgyógyász !
2012. okt. 4. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!