Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti kimennétek? Olyan szép...

Ti kimennétek? Olyan szép napsütéses idő van!

Figyelt kérdés
1 hetes a babám,kertes házban lakunk,zöldövezetben.Ma még szép,napsütéses idő van,én már vinném ki...a 2 nagyobb gyerek májusban született,ott nem volt kérdés,hogy 4-5 naposan már mentünk is ki.Vélemények?
2012. okt. 5. 10:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne? Ha jó idő van.. Öltöztesd fel és irány a szabadba. Jó sétálást! :)
2012. okt. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
én 2-3 hétig csak szokattam a friss levegőhöz szellőztetéssel,majd fokozatosan kihordtam,először 5perc,majd 10,stb...
2012. okt. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hozzá kell szoktatni a babákat a kinti levegőzöz. Néhány percre vidd ki, holnap több időre. Még napsütés van, jól jön a D vit :) Meg amúgy is ki kell használni a szé időt, nem sokáig fog tartani.
2012. okt. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
KÖSZI a válaszokat.Én is a Te véleményed felé húzok,kedves 1. válaszoló...a nagyoknál is így volt.Akkor jól felöltöztetem,és illa-berek.
2012. okt. 5. 10:12
 5/9 A kérdező kommentje:
Én nem szoktattam a srácokat sem(mondjuk a gyerekdokink is azt mondta,vigyem nyugodtan).Azért voltam/vagyok bizonytalan,mert őszi baba.De minden bizonnyal semmi baja nem lesz.
2012. okt. 5. 10:14
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nagyon szép még az idő,mindkettőtöknek jót tesz a levegő,pláne,hogy hozzá kell szoktatni már most a későbbi hidegebb időhöz.Testvérem gyereke szeptember végi,tavaly 2 nap kivételével minden nap együtt sétáltunk még a mínuszokban is. A gyerekeknek soha semmi bajuk nem volt.Nem a friss levegő fog ártani neki,hanem ha elkap valakitől valamit.
2012. okt. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha jól felöltözteted, viheted nyugodtan. Többet árt neki, ha bezárod a lakásba, mint ha a kicsit hűvösebb időben sétálni viszed.
2012. okt. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem október végi a babám Kb. egy hetes volt, amikor kivettem 10 percre beöltöztetve. AZtán a második hétvégén fél órára már sétáltunk. pedig tavaly nem volt ennyire meleg mint most. Nyugodtan vidd ki, ugyse órákra mész vele, a babakocsiban nem kap húzatot (nincs is szél nálunk), jót tesz neki a levegő.
2012. okt. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
KÖSZI lányok!Kivittem fél 1-kor,kb. fél órára.Olyan szinten jót aludt,hogy amikor hazaértünk csak szopizni kelt fel,és beájult újra.Azóta is alszik!Olyan nagyon jó volt kimozdulni!Holnap is nekiindulunk.Még 1x köszönöm a segítségeteket!
2012. okt. 5. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!