Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptatás alatt egy 5 hónaposs...

Szoptatás alatt egy 5 hónapossal hogyan/mivel lehet oda figyelni a súlyomra?

Figyelt kérdés

Lenne egy súly csökkentő gyógyszer, ami kíni füvekből van össze állítva, viszont vízhajtó hatású, terhességem előtt használtam és nagyon sokat segített, persze mellette még jártam el futni is. De ezt nem merem szedni mert még szoptatok, olyan szinten hogy mást nem is eszik a pici. Időm nem igazán van edzeni járni, illetve nem is tudnám kire bízni arra az egy órára a kicsit. Párom szinte éjjel nappal dolgozik. Hogyan figyelhetnék oda a súlyomra?


Azért aggaszt mert szülés után vissza nyertem szinte az eredeti formámat, de egy hónapja elkezdtem hízni. Hozzá teszem nem eszem csokit édességet vagy nasit! Jelenleg 78 kg vagyok, és 74 voltam. :(((


2012. okt. 10. 11:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Te szoptatás mellett hízol ?

Én már csont sovány vagyok,teljesen elszívott a gyerek! :)

Szerintem amíg szoptatsz,ne használj semmit,nehogy valami baja legyen a babának.

2012. okt. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A hjzást okozhatja a megemelkedett prolaktin szint is, ami szoptatáskor természetes, én is ilyen tipus vagyk, tehát nem fogytam, hanem híztam szoptatás alatt:(.

Ami nekem használt: nem csak az édességet, nasit zártam ki, hanem minden finomított, gyors felszívódású szénhidrátot(fehér lisz, cukor, gyümölcs is korlátozva, semmi banán, hüvelyeseket- szinte paleo étrenden vagyok, kivéve a tejtermékeket).

Próbálj meg otthon tornázni, nekünk bejött, jó baba- mama tornák vannak, amiket a kicsiddel együtt is tudsz csinálni és élvezni is fogja:), vagy én pl. Réka 20 percesekre tornáztam, ennyit "kibírt" a lányom, mellettem volt a szobában, jól elszórakoztattam:D.

2012. okt. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez nehéz így neten, mert komplett életmód program kell, nem csodaszerek. Az első lépés, hogy menj el nézess egy pajzsmirigyet, mert szülés után előfordul, hogy begyullad, majd alulműködik.
2012. okt. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!