Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyikben a jobbak a baba...

Melyikben a jobbak a baba ruhák minőségre és árra, a Tescoban vagy az Auchanban? Hol éri meg jobban vásárolni?

Figyelt kérdés
2009. aug. 6. 07:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

szia!!

mi eddig mindent a Tescoban vettünk a kisfiunknak aki 8,5 hónapos örökmozgó, felfedező. nagyon meg vagyok elégedve a minőséggel és az árral is, előnyös igazán. strapabírók, hidd el!! :)

Ági

2009. aug. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

szia,

mi is sok tesco-s ruhát használunk, és beváltak, az áruk is nagyon jó, amit akciósan adnak, azok is szuperek!

7hós anyukája

2009. aug. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A Tescosak jók, az Auchanos babaruhákkal mi megjártuk. A bodyk szűknek bizonyultak, és az adott méretnél kisebbek. (Amikor 68-as ruhákat hordott, kicsi volt rá a 74-es )Meg a minőségük sem olyan jó. Nyúlnak, kiszakadnak a patentos gombok. Persze a drágábbak, lehet, hogy ott is jobbak, de azok meg nem érnek annyit, szerintem.

A Tescoban figyelni kell, néha nagyon jó akciók vannak. Féláron is kínálják a babaruhákat.

2009. aug. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem semmi különbség nincs közöttük, a tescós cuccok mnem is annyira olcsók.

Fiamnak sokszor vásároltam az Auchanban.

(mondjuk a tesót alapaból utálom más miatt)

Szerintem turkálóban is lehet jókat kapni, kicsinek, nagynak egyaránt.

2009. aug. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Felénk nincs Auchan,de a Tescos rucik szuperek,még a sajátmárkások is.A cherokee persze divatosabb meg szebb,de a sima is kényelmes,és csinos.És most épp elég jó leárazások vannak. 50-70%
2009. aug. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a tescos ruhákat jobban szeretem. Az auchanos bodyknak pl kifejezetten rossz az anyaguk, ráadásul szerintem el is vannak méretezve. A tescosok jó minőségűek, lehet őket húzni, vonni, mosni, vasalni, tök jó puha anyagúak. Persze vannak köztük drágábbak is, olcsóbbak is, de ki kell fogni akciókat. Épp tegnap vettem 3 bodyt és 3 rugit (9-12hóig méret) összesen 2000 ft-ért, azért ez nem rossz ár :)
2009. aug. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Az Auchanban kicsit olcsóbb, de nem igazán jó minőségű: a varrás elfordul, a nyak kinyúlik és igen, mint többen írták sok body "extraszűk".

A tescós jó, nem drága.

2009. aug. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi veszünk itt is,ott is.

De a mostani Tesco-s ruhák jobbak,mint az Auchan-os.

Csak akkor veszek az Auchan-ban rucit,ha akciós,mert drágának tűnik:(!

2009. aug. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Tesco - nagyon jók. A Cherokee nagyon jó, aranyosak is, nem olyan drágák, akciósan meg főleg nem.
2009. aug. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2009. aug. 6. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!