Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan akinek a babáján...

Van itt olyan akinek a babájának kicsit be van horpadva a mellkasa? (tölcsérmellkas)

Figyelt kérdés
Az én kisfiam 3 hónapos, és azt mondta a doki, hogy majd a csontosodással kinövi, ill hogy járjunk úszni, növeljük a d vitamin adagot. Tényleg ki lehet ezt nőni? Alig lehet látni, csak akkor főleg ha csuklik.
2012. okt. 12. 09:10
1 2 3
 1/22 kíváncsicska ***** válasza:
100%
Igen.Az öcsémnek is volt, most 22 éves és semmi nem látszik neki.Nem tudom megmondani mikor nőtte el, de nem látható,Nyugodj meg :)
2012. okt. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
köszi a választ!nagyon remélem mert az egész éjszakát végigbőgtem emiatt.
2012. okt. 12. 09:23
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Na most kicsit megijesztettél, mert nekünk is mondta a doki régebben, hogy kicsit be van horpadva a mellkasa, de nem gond, mert majd elmúlik. S ő nem mondta, hogy járjunk úszni vagy, hogy több mint 1 csepp d vitamint adjunk.

Elég megbízható a dokink. Legközelebb rákérdezek, már 9 hónapos, nem is nagyon figyeltem a mellkasát. Na majd ha felkel ránézek.

2012. okt. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
a mi dokink azt mondta hogy sok babánál van ez,és sok orvos meg sem említi.majd írd meg van-e még nála ez a horpadás.de az úszást egyébként elég 3-4 évesen elkezdeni,a babaúszásnál úgyis csak te mozgatod,szinte passzív a baba.
2012. okt. 12. 10:00
 5/22 anonim ***** válasza:
Sógoromnak van, nem is nőtte ki, már lassan 30 éves. Neki azért van, mert iker, és a testvére könyöke végig a mellkasában volt. De sok kisgyerekről hallottam már, akiknek van/volt és "elmúlt, kinőtték", vagy nem is tudom mi erre a jó szakszó. Szóval nyugi, biztos minden rendben lesz.
2012. okt. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
köszi!bízom benne hogy így lesz.
2012. okt. 12. 10:37
 7/22 anonim ***** válasza:
barátnőm fiának volt- de ők végig úszni jártak, úgy múlt el neki- ha nem jártak volna, nem tudom elmult volna-e?
2012. okt. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

a fiamnak is van. kb. 4-5 hónapos korában vettem észre, most (2 éves) kb. akkora, hogy a két ujjbegyem szűken belefér.

Ha nem súlyos, akkor egyetlen gyógymód az úszás, mi jövő nyáron kezdjük a vízhez szoktatást.

Ne izgulj, ha nem extrém eset simán elmúlik, kinövi.

2012. okt. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Nővérem kislányának volt ilyen, de 3 éves kora körül már teljesen kinőtte. Neki nem kellett úszni járni, és emelt D-vitamin adagról sem tudok. Ne aggódj, el fog múlni!
2012. okt. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
A kisfiam úszótársának volt ilyen, sajnos nem tudom, hogy elmúlt-e Neki, mert hamarabb abbahagytuk mint, hogy láthattuk volna a végeredményt, de biztos sokat segített Neki ott az anyuka nagyon lelkes, bizakodó volt.
2012. okt. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!