Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti milyen baba/kismama csomago...

Ti milyen baba/kismama csomagot kaptatok a terhesség alatt illetve a kórházban? Felicitas vagy Bonita? Van közöttük különbség? Én a SOTE I. -en a szülés után semmit se kaptam. Vesztettem valamit?

Figyelt kérdés

2012. okt. 12. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én sem kaptam csomagot a kórházban,én Győrben szültem.Utána jártam,A Felicitas csomagot megkaphatod így is,keress rá a honlapjukra,írj egy mailt nekik hogy nem kaptad meg,nekem 5 percen belül jött a válasz h nagyon sajnálják és küldjem vissza a címem,ahová kipostázzák a lapot amit ki kell tölteni és vissza kell küldeni.1 hét múlva hozta is a futár a csomagot.

Volt benne: Pampers pelus 1-es,Pampers popsitörlő,Sudocream,fertőtlenítő szappan,Mecsek baby tea minta,Laktoherb tea minta,Hipp instant tea minta 2 db,Hipp előke,Hipp,autós matrica,Tej lefagyasztós zacskó 2 db.Szerintem mind hasznos.Meg persze egy csomó füzet,amivel a következő csomagokat is ki lehet váltani(Felcitas baba csomag és a Hipp csoamgok)

Egyébként és terhesség alatt a Felicitast kaptam,meg a DM-be kaptam egy csomagot mikor kiváltottam a kártyát.

Szerintem keresd fel őket,mert a baba csomagod sem lesz így meg majd.

2012. okt. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem semmit nem vesztettél. Mi tegnap váltottuk ki a 6 hónapos korban járó Felicitas csomagot, de egy Sudocream minta volt benne,és két régi újság (ami már egyébként is megvolt itthon). Amit anno a kórházban kaptunk, abban sem volt sok mindennel több. (Ja és az újsághoz járó babakanál is ki volt véve belőle....)
2012. okt. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én januárban szültem a SOTE-n, 2 csomagot kaptam legalább, egy Felicitas meg egy másik. Mindkettőben rengeteg szórólap és termékminták voltak pl. kis doboz sör, kis flakon Domestos, popsikrém minta, fürdetőkrém minta + tájékoztató könyvecske.

Először 2 vagy 3 papírt kaptunk a SOTE-n, amit adatainkkal kitöltve be kellett vinni a gyermekágyas nővérszobába és csak így adták oda a csomagokat, maguktól nem.

2012. okt. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kis doboz sör? Ez komoly? :) Köszi a válaszokat! Elvileg minden van itthon, de azért lehet, hogy megpróbálom utólag beszerezni a csomagot.
2012. okt. 20. 00:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, kis dobozos alkoholmentes sör, azt hiszem Gösser, az ugye elvileg serkenti a tejtermelést. Meg is ittam egyből :-))
2012. okt. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!