Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Spiropent, mikor látható javulás?

Spiropent, mikor látható javulás?

Figyelt kérdés
Babám 6 hónapos Spiropentet és augmentit kap, mikor látható javulás? Valakinek bevált? Spiropentet tegnap óta kap augmentint pedig hétfő óta. Viszont többet köhög, legalább felszaggatja neki.
2012. okt. 18. 09:04
 1/5 anonim ***** válasza:

a spiropent hörgőtágító,így arra jó,hogy amikor köhög,ki tud jönni a váladék.köhögéskor a hörgők összeszűkülnek,és ahelyett,hogy kifelé préselnék a váladékot,még inkább befelé préselik a hörgőcskékbe,így az ott gyulladást okozhat az ott felgyülemlett váladék.a spiropent segít,hogy ki tudjon jönni.ha köhög,azonnal kezd el szívni az orrát,hogy tudjon kijönni a cucc

szerintem antibiotikummal együtt már 2-3 nap alatt sokat fog javulni

jobbulást

2012. okt. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, folyamatosan szívom az orrát. Végül is nem folyik az orra, néha néha jön egy kicsi belőle, de ennyi, a torka volt piros meg köhög :( szegénykém
2012. okt. 18. 09:12
 3/5 anonim ***** válasza:
43%
Köhögés akár 2 hétig is eltarthat:(((
2012. okt. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
43%

A Spiropenttel legyél óvatos, sok gyerek túlpörög tőle, nem tud aludni, őrjöng, stb. Nekem 2 lányommal is ez történt és a barátnőm kislányával is.

Orvos tájékoztatott erről?

2012. okt. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Olvastam róla hogy felpörgetheti, de érdekes, hogy szerintem ő inkább alszik tőle. Reggel beadtam neki, fél 8 fele és olyan fél 9 óta alszik. Ilyenkor délelőtt csak szundikálni szokott egy fél órát kb. Délben alszik többet. Lehet hogy le is nyugtatja kicsit és könnyebb a légzése?
2012. okt. 18. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!