Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónaposnál idősebb babátokna...

6 hónaposnál idősebb babátoknak mennyiért veszitek a tápszert és milyet?

Figyelt kérdés
Most még Novalacot eszik a babám és szeretnék váltani, de nem tudom milyet vegyek.
2012. okt. 21. 13:04
 1/8 anonim ***** válasza:
6hós múlt 1héttel a lányom. Ő Milupa Milumil HA1-t eszik. 2200ft egy dobozzal receptre. Kb. 6-7doboz havonta.
2012. okt. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom 7,5 hónapos! A Novalac AC-t eszi, és ezt is tervezem adni még neki 1 éves koráig, utána tejet fogok adni! Ha nem fogja bírni a pocija, akkor folytatom a Novalacot, de akkor ugye a 2-est! :) 1 éves koráig fogom kapni a támogatást rá, így 1400Ft! De gondolom ezt te is tudod, ha ezt használod! Megkérdezhetem miért akarsz váltani? Én nagyon szeretem ezt a terméket, nincs az a pénz, amiért lecserélném! :)
2012. okt. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A Novalac 3-ast, nem 2-est! bocsi félreírtam! :)
2012. okt. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Milupa 2-es 2000Ft
2012. okt. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Milupa Fermentált 1100.-
2012. okt. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves 2es! Én is szeretem ezt a tápszert, szívesen issza a lányom.Meg így támogatással nem is olyan drága.Viszont én azt hittem, hogy nem jár már rá 6 hónap után.Neked gyerekorvos mondta, hogy 1éves korig kiírja?Én még nem kérdeztem meg tőle szóval csak sejtettem eddig, de most, hogy mondod.Miért jár egy éves korig rá támogatás? Mert speciális?Lányom az IT-t eszi.Ez szorulásos babáknak való.Viszont van belőle 2es is 6 hós kor feletti babáknak.Arra nem jár támogatás szerinted? Azért is szerettem volna váltani, mert lehet, hogy nem elég benne már a tápanyag és már nem is szorulásos a babám a hozzátáplálás megoldotta..:)
2012. okt. 21. 18:12
 7/8 anonim ***** válasza:

2-es vagyok!

Igen, nekem az orvos mondta, h az IT és AC is támogatott 1 éves korig! Az IT-t én is használtam! De szerintem az AC-t kérheted, ha nem akarod már az IT-t! Az AC hasfájás ellen van, bár már ennyi idősen nem nagyon van hasfájás, max. ha étel miatt, de én tovább használom, mert ugyan annyi a tápértéke, ez nem befolyásolja! Azt nem tudom, h ezen a 2 terméken kívül más támogatott-e, ezt szerintem kérdezd meg! De attól semmiképp ne félj, h nem elég tápláló! :)

2012. okt. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jah és úgy tudom, h fél évig csak HA-s támogatott, de a sima 1évig!
2012. okt. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!