Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kókuszmatracból milyet érdemes...

Kókuszmatracból milyet érdemes venni? Melyik a jó minőségű?

Figyelt kérdés
Annyifélét láttam, árban is eléggé különbözőek. Nektek mi vált be? Hol vettétek, milyen márkájú, minőségű? Úgy vagyok vele, hogy inkább beruházunk egy drágábba, de ne kelljen hamarosan újat venni, mert nem jó....
2012. okt. 23. 18:45
 1/2 anonim ***** válasza:
mi az ikeába vettünk egy matracot neki ami csak szivacs, mivel nem ajánlották nekünk a kókuszosat, mondván az erősebb habszivacs jobban idomul hozzájuk. szerintem ráértek kb.2 éves kora körül ezen gondolkozni.
2012. okt. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez meg a másik, hogy ki a szivacsmatracot, ki a kókuszmatracot ajánlja :) Én nem is tudom, melyik lenne a jobb...
2012. okt. 24. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!