Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel kenjem hogy elmúljon?

Mivel kenjem hogy elmúljon?

Figyelt kérdés

Kipirosodott a kisfiam lágyéka olyan mintha pelenka kiütés lenne de nem az mert 3 napja nem múlik el és vér vörös!!!

Azt mondták valószínűleg ez attól van mert jön a fogacskája sudo-krémmel kenem de nem használ!!!


2012. okt. 24. 10:58
 1/8 anonim ***** válasza:

mi alapból a gyógyszertári popsikenőcsöt használjuk a lányomnál is azt használtam és most a fiamnál is.


egyszer volt a lányomnak is ilyen akkor a doki ír fel szintén gyógyszertári popsikenőcsöt de abba raknak még valamit pluszba amitől sárgás színe lesz és kicsit hígabb.de nagyon jó kenőcs.csak ajánlani tudom.

vidd el dokihoz majd megnézi és felír valamit.

2012. okt. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt ilyen mindkét gyereknél fogzásnál. Dokink tanácsát megfogadtuk és nagyon szépen helyre jött pár nap alatt. Fürdővízbe nem tettünk pár napig semmit, csak a natúr vízzel fürdettük. Peluscserénél pár napig nem használtunk semmilyen popsitörlőt csak gyógyszertári fürdetős langyos vízzel mostam le a kaki után.Macerás de megérte. Gyógyszertári popsikenőccsel kentük.
2012. okt. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Vigyem bőrgyógyászatra?????
2012. okt. 24. 11:23
 4/8 anonim ***** válasza:
Második vagyok..ha akarod vigyed de ott is esetleg valami krémet írnak rá mást nem tudnak, én csak a háziorvoshoz vittem ott adták a tanácsokat.
2012. okt. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Már a széklete is hígabb!!!!!!

Ez jelent valamit??

2012. okt. 24. 11:37
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon Köszönöm a válaszokat!!!!
2012. okt. 24. 11:44
 7/8 anonim ***** válasza:

gomba is lehet sajnos.. :(

canesten csodákra képes.

fele fele arányba popsikrémmel keverve. én egy kis gyógyszeradagolóba kevertem össze gyufaszállal:)

én nem rohannék orvoshoz vele, egy éjszaka után már látni fogod a javulást!:)

de ha ennyire "drasztikus" nem akarsz lenni, vegyél neogranormont. 1000x többet ér mint a sudocreme!

Középsőmnél még nagyon tuti volt a sudo.. de azóta eltelt 5 év és bizony romlott a minősége, kb semmit se ér. 4 tégely áll itthon potyán.

Neogranormon vagy ha nagy a felmaródás és tényleg csúnya, akkor is max feles canesten:)

2012. okt. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Elvittem a körzeti orvoshoz írt neki krémet valószínű a fogától van!!!

2012. okt. 25. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!