Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1hónapos kisfiamnak a doktornő...

1hónapos kisfiamnak a doktornő szerint ekcémája van ami az arcán van és elvileg a a "tejterméktől"amit én eszek valakinél hasonló volt e már?

Figyelt kérdés
meddig tartott és teljesen elhagytátok a tejterméket????

2012. okt. 24. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:
A szomszédunknak hasonlóképpen járt. iszonyú csúnya volt a kislány pofija. Végül már nem is szoptatta. Mert már nem tudtak mire gondolni. A tejterméken túl a glutént is megvonták tőle. (Hosszú évek eredménye,miközben a kislány arca egyre csúnyább lett.) Orvostól orvosig jártak, majd egy egy éves candida diéta mulasztotta el. Ma is gyakran csinálnak ilyet.
2012. okt. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sajnos abszolút lehetséges.

Én anno 3 hónapig nem ittam tejet, de feldolgozva (tejföl, sajt) fogyasztottam.

Sógornőm viszont szegény, 7 hónapja teljes megvonás van, már ölni tudna egy pohár joghurtért....

2012. okt. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
candida diéta??
2012. okt. 24. 13:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen. Neki ettől múlt el. Én is sokáig voltam ekcémás. Az egyik orvos ezt mondta a másik azt. Nem igazán tudtak dűlőre jutni a témában. Ők meg már mindent kipróbáltak. Adtak hát ennek is egy esélyt.
2012. okt. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!