Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is korán kel 4 hónapos...

Másnak is korán kel 4 hónapos babája?

Figyelt kérdés
az enyém reggel 7kor és nem akar vissza aludni aztán egész délelőtt tiszta nyűgös!de ha le akarom rakni aludni akkor meg csak hisztizik
2012. okt. 25. 07:52
 1/8 anonim ***** válasza:
8kor kel, aztán fél 11körül alszik egy rövidebbet (kb 3/4 órát). Segítesz a babádnak visszaaludni?
2012. okt. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A 7 óra korán van?

Az enyém 5-kor kel.Sőt! Ha óraátállítás lesz,akkor már 4-kor fent lesz. :(

2012. okt. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
bocsi, az enyém még csak 3 hónapos, de ugyanezt csinálja, csak ő van h 6kor ébred... Hiába próbálkozom, nem alszik vissza, teljesen kipattannak a szemei.Vmikor délután bepótolja, mert 4 órát alszik 1 huzamban.
2012. okt. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom 7 hónapos, és kb. 3 hónapos kora óta mindig 7-kor kel. Szerintem az nincs korán! Sőt napközben nagyon keveset alszik. Reggel már nem alszik vissza, kb. 11 körül alszik, fél órát. Ebéd után ha jó napja van, akkor talán alszik 1-2 órát, de van mikor annyit sem. Aztán talán alszik még egyet 5 óra után, de az is csak fél óra.
2012. okt. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A fiam 4,5 hónapos, reggel 8-kor kel, de szerintem a 7 óra az egyáltalán nincs korán.
2012. okt. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A 7 szerintem sincs korán, persze attól is függ, hogy mikor fekszik le. Az én fiam is 4 hónapos este 10 körül elalszik és általában 5-kor kel ritkán 6-kor. Mi kajálás után fenn vagyunk kb. 2 órát utánna még visszaalszik. Viszont délután nagyon keveset alszik.
2012. okt. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem nekem van korán hanem a picimnek!mert tudom hogy álmos mert egyfolytában dörzsöli a szemeit meg ásítozik de nem alszik vissza csak nyűglődik!napközben általában egyszer alszik olyan 2-3 órát!fél 9-kor alszik este és kb éjjel 2-szer kel enni!
2012. okt. 25. 09:30
 8/8 anonim ***** válasza:
Kicsit keveset alszik összességében, de ez az, amit nagyon nehéz szabályozni. Próbáld esetleg visszalatatni délelőtt is 1 órára olyan 9-10 körül.
2012. okt. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!